Четвер, 18 липня 2024 року

Про «якби» та психологічний тиск

Судячи з кількості дзвінків останні два дні з питанням, чим нам загрожують референдуми на окупованих територіях, психологічна спецоперація московитів проходить доволі успішно. Про всяк випадок відповім і вам: НІЧИМ. Вся ця лабуда про «оголосить суверенною територією РФ і буде захищати від наступу ЗСУ з подвоєною силою» не варта навіть паперу під бюлетені для «волевиявлення»
Якби Кремль міг провести мобілізацію, він би її провів і без референдумів. Дешевий трюк із «приєднанням» захоплених територій жодним чином не сформує мільйонні колони армійців, що крокують на захід під «Вставай, страна огромная!»
Якби Путін міг озброїти додаткові підрозділи, він би давно озброїв.
Якби він міг підняти рівень протистояння за рахунок потужнішої конвенціональної зброї, він би її застосував.
Якби ВВХ і його гопкомпанія могли наважитися застосувати ядерну зброю, вони б це зробили ще на початку війни - замість ганебно забиратися з-під Києва. Та чим ближче та ясніше невтішні результати «спецоперації», тим мізернішою є вірогідність, що уповноважені особи підтвердять наказ президента Хуйла про застосування ЯЗ. Та й неспівмірний із практичним результатом негатив від цього рішення ними давно прорахований.
Маємо справу винятково з психологічним тиском. Причому, не на армійців, яким уже ці дешеві погрози пох@й. А саме на населення України, частина котрого ще не звикла до нової розстановки сил у реґіоні.
Альфа тут тепер Залужний, а не Путін
Карл Волох

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.