Де би на планеті не знаходився російський військовий злочинец, він постійно повинен боятися

Я не дуже вірю в те що нинішня влада вже зараз форумує спеціальне секретне бюро, цілі якого пошук і ліквідація всіх роійскіх військових злочинців. Або сформує його у майбутньому. Радий був би помилятися.

Але якщо і майбутні очільники української держави не створять таку структуру для пошуку і страти  всіх росіян: військових і найманців, які катували і вбивали наших полонених, давали накази - відкривати вогонь по мирним мешканцям, робити запуск ракет по мирним містам і іх виконували. Всіх тих хто вбивав, ґвалтував, грабував і марадерив, скоював злочини в Україні. Таку команду українські громадяни повинні будуть створити у приватному порядку.

І перцші у списку на ліквідацію - Путін і його оточення, російскі військові очільники. Всі ті, хто в РФ

відавав накази під час цєї війні

Де би на планеті не знаходився російскій війсковий злочинец, він постійно повинен боятися. Боятися що раптова смерть може знайти його де завгодно. У будь якій час і в будь якому місті.

Це потрібно не тількі для помсти тим хто вже скоїв такі злочини, а ще і для того щоб донести і закарбувати у свідомості всіх у світі і у всіх ворогів  України: злочини проти України і украінців - це дуже безглузде бажання і смертельно небезпечна дія.

Досвід ізраїльської «Моссаду» по пошуку і ліквідації нацискіх  злочинців і палестинських терористів нам в допомогу.

Сергій Гайдай