Чи бути приватизації під час війни

Незабаром на розгляд парламенту виноситься на друге читання законопроект №7451, який дозволить запустити приватизацію під час воєнного стану. Прошу народних депутатів підтримати його.

У нас зараз величезна кількість нікому не потрібних напіврозвалених об'єктів (подивіться на фото). А з іншого боку, величезна потреба в релокації бізнесу -- перенесення на нові майданчики з тих регіонів, де вести виробництво зараз неможливо.

Український бізнес хоче працювати. Готовий вкладати гроші у старі розвалені будівлі, щоб тільки відновити виробництво. Це зарплати, це податки, це економічна безпека держави. Це й продовольча безпека, коли йдеться про харчову промисловість.

У нас неймовірна купа державного майна, яке приносить лише збитки. Витрачати гроші на це лайно (закреслено) майно в час війни, коли ці об'єкти могли би працювати, а ці гроші бути витраченими на оборону... схоже на витончене економічне самогубство. Треба швидко продати цей непотріб на прозорих аукціонах (Україна має для того шикарну платформу, що отримала низку міжнародних нагород).

Але... значна частина народних депутатів вірить в те, що держава, а не підприємець є основним економічним гравцем. Все треба тримати, нічого не можна продавати, бо колись у майбутньому, може, років за 100, воно знадобиться (прошу ще раз подивитися на фото).

Нове життя старих будівель -- приватні інвестиції -- перенесені виробництва -- робочі місця -- податки -- ... --- врешті перемога.

Давайте вже викинемо старі підручники з політекономії соціалізму, ну будь ласка.

Валерій Пекар