Середа, 17 липня 2024 року

Чи бути приватизації під час війни

Незабаром на розгляд парламенту виноситься на друге читання законопроект №7451, який дозволить запустити приватизацію під час воєнного стану. Прошу народних депутатів підтримати його.

У нас зараз величезна кількість нікому не потрібних напіврозвалених об'єктів (подивіться на фото). А з іншого боку, величезна потреба в релокації бізнесу -- перенесення на нові майданчики з тих регіонів, де вести виробництво зараз неможливо.

Український бізнес хоче працювати. Готовий вкладати гроші у старі розвалені будівлі, щоб тільки відновити виробництво. Це зарплати, це податки, це економічна безпека держави. Це й продовольча безпека, коли йдеться про харчову промисловість.

У нас неймовірна купа державного майна, яке приносить лише збитки. Витрачати гроші на це лайно (закреслено) майно в час війни, коли ці об'єкти могли би працювати, а ці гроші бути витраченими на оборону... схоже на витончене економічне самогубство. Треба швидко продати цей непотріб на прозорих аукціонах (Україна має для того шикарну платформу, що отримала низку міжнародних нагород).

Але... значна частина народних депутатів вірить в те, що держава, а не підприємець є основним економічним гравцем. Все треба тримати, нічого не можна продавати, бо колись у майбутньому, може, років за 100, воно знадобиться (прошу ще раз подивитися на фото).

Нове життя старих будівель -- приватні інвестиції -- перенесені виробництва -- робочі місця -- податки -- ... --- врешті перемога.

Давайте вже викинемо старі підручники з політекономії соціалізму, ну будь ласка.

Валерій Пекар

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.