ЗСУ повідомили, якими ракетами був атакований Кривий Ріг

За інформацією Оперативного командування «Південь» для атаки на Кривий Ріг ворог застосував ракети  типу "Кинджал" та "Іскандер".

-По Криворіжжю завдано ракетного удару сімома крилатими ракетами. Пошкоджено гідротехнічний об'єкт, транспортну інфраструктуру, ворог намагався створити надзвичайну ситуацію в регіоні. Постраждалих нема. Ситуація під контролем рятувальних та аварійних служб. Триває ліквідація наслідків.

За уточненими даними для цього ракетного удару ворог застосував аеробалістичні ракети типу "Кинджал" та "Іскандер", - сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що ворог вдарив ракетами класу «повітря-земля» Х-101, запущеними зі стратегічного бомбардувальника.

 

Довідка ДВ:

Х-47М2 «Кінжал» - новий російський ракетний комплекс повітряного базування, який позіціонується, як гиперзвуковий. Але за інформацією експертів ракета досягає гиперзвука лише на одному відрізку траекторії, проте самому небезпечному – останньому. Тому мало помітна для звичайних систем ППО. Фактично вона є балістичним комплексом «Іскандер», поставленим на винищувач МиГ, який і дає ракеті начальне прискорення. До Кривого Рогу росія тричі застосовувала цю ракету - в Івано-Франківській області, при обстрілі "Ретровіля" в Києві і при атаці на ТРЦ у Вінниці.

Метки: Кривий Ріг, обстріл, ракета