В Днепре по сигналу гражданина задержаны серийные воры автомобильных аккумуляторов

Патрульные обнаружили вероятных воров автомобильных аккумуляторов. Сегодня, около 9 часов утра на спецлинию 102 позвонил неравнодушный гражданин и сообщил, что видел как неизвестные на проспекте А.Поля грузили в автомобиль Mazda автомобильные аккумуляторы. В группе «Патрульна поліція Дніпропетровської області» в Фейсбуке об этом сообщается следующее.
-Патрульні отримали орієнтування на автомобіль і завдяки камерам "Безпечне місто" змогли відслідковувати в якому напрямку він рухається. Як виявилося транспортний засіб поїхав вбік авторинку, що на вулиці Курсантській.
Патрульні спільно з співробітниками карного розшуку оперативно прибули туди і виявили вказане авто. В ньому був водій та 2 пасажири. Під час поверхневої перевірки з'ясувалося, що в багажнику транспортного засобу знаходяться 10 автомобільних акумуляторів з різних транспортних засобів. Водій пояснив, що двоє чоловіків забрали вказані предмети з трьох різних місць. На місце події охоронці порядку викликали слідчо-оперативну групу. Громадян доставили до Дніпровського відділку поліції.

ак акк

Метки: аккумуляторы, воры, машины