В Днепре окольцевали вылеченных в приюте лебедей (ВИДЕО)

В Днепре провели кольцевание птиц, которые прошли лечение и реабилитацию в местном приюте, и весной будут возвращены в естественную среду. Было окольцовано три лебедя.

Орнитологические кольца помогут лучше изучить пути миграции пернатых, расселения, продолжительности их перелетов, выживания.

Орнитологи уверяют, что специальные орнитологические кольца не мешают птицам, позволяя свободно глотать и сгибать шею.

Подробности рассказали на фейсбук-странице Пегас-спасение лошадей и диких животных.

-У Дніпро були передані спеціальні орнітологічні кільця для лебедів. Окрема подяка Пономаренко Олександру Леонідовичу, доценту, кандидату біологічних наук з кафедри біології та зоології ДНУ, який залюбки погодився приїхати у притулок та провести кільцювання тих птахів, які пройшли лікування та реабілітацію, і навесні будуть повернуті у природне середовище. Наразі окільцьовано три лебеді, один хлопчик під питанням, ще не зрозуміло, чи зможе зв’язка на крилі, повноцінно працювати. Було вирішено, зачекати до наступного разу, коли будуть у наявності кільця для лелек. Ми дуже переймаємося долею наших підопічних, тому орнітологічні кільця будуть актуальні не лише орнітологам і біологам з метою вивчення шляхів їх міграцій, розселення, тривалості їх перельотів, виживання та ін. А й нам, дуже хочеться знати долю наших підопічних.
Зайшовши наперед, ні, кільця на шиї птахам не заважають - це спеціальні орнітологічні кільця, вони не перетискают шию, ковтати і зігнути шию, птах може без проблем, - пишут волонтеры.

Метки: кольцевание птиц, лебеди, орнитологические кольца, приют для животных "Пегас"