У Кривому Розі АрселорМіттал збудував водогін та частково вирішив проблему міста з водою

Метелургійний комбінат АрселорМіттал Кривий Ріг побудував новий водогін, який частково розв'язує ситуацію з водою в місті. Як відомо після російського теракту на Каховській ГЕС значна частина Кривого Рогу користується запасами води у Південному водосховищі, які тануть «на очах».

Як розповіли у корпоративній газеті комбінату проєкт будівництва нового трубопроводу передбачав укладання труб діаметром до 1000 мм, виконання поглиблення у місці забору води до 6 метрів, проведення ліній енергопостачання, установку підстанцій для забезпечення роботи двох насосів, а також благоустрій території та забезпечення зручного проїзду. За 20 днів цілодобової роботи був збудований водогін потужністю близько 3000 куб. м на годину, який дозволяє брати воду з річки Інгулець і наповнювати Південне водосховище. Підприємство забезпечило перекидання води реверсом через власні мережі водопостачання.
WhatsApp-Image-2023-07-14-at-12.26.22
Новий трубопровід забезпечить майже третину необхідного обсягу води для мешканців міста, а також закриє виробничі потреби підприємства. Як відомо після підриву Каховської ГЕС АрселорМіттал Кривий Ріг
призупинив виплавку сталі та виробництво прокату, щоб зменшити споживання води в критичних умовах. У червні робота фактично усього обладнання, яке охолоджується водою, була тимчасово призупинена.

Метки: АрселорМіттал Кривий Ріг, вода