У Кам’янському під час повітряної тривоги директорка школи не пустила дитину в укриття

Кричуща ситуація сталася у Кам’янському. Як розказала жінка у Фейсбук групі Батьки SOS, її донька під час повітряної тривоги 16 грудня була сама дома, та після сигналу побігла в найближче укриття, яке знаходиться у спеціальній школі «Гармонія».

Охорона пропустила її, але директорка школи, мотивуючи, що укриття не для сторонніх виставила дитину на вулицю, у той час коли над містом лунали вибухи і відбувався ракетний обстріл.

Далі наводимо допис повністю:

Під час повітряної тривоги 16 грудня моя донька, знаходилась сама вдома, тому, що як і більшість дітей в цей час вона  навчається дистанційно. Після сигналу вона побігла до найближчого до нас укриття у спеціальну школу "Гармонія" на вул.9-травня б.5а у м. Кам'янське. Охорона мою доньку пропустила, а ось директор цього закладу Вінник Антоніна Володимирівна виставила дитину 15 років на вулицю, і це в той час, коли над містом літали ракети та вже пролунало кілька вибухів. Мотивувала вона свої дії тим, що це укриття не для сторонніх, там немає міста та запропонувала дитині піти пошукати інші укриття.  Я в цей час знаходилась на роботі в іншому кінці міста, ще і зв'язок не працював. А донька пішла назад додому. Навіть не знаю, хто гірший у цій ситуації рашисти чи такі директори. Цікаво, що батько моєї доньки, з початку війни вступив до лав ЗСУ і наразі перебуває у гарячій точці, ризикуючи своїм життям боронить нашу країну, та нажаль зокрема і таких директрис.

скрин каменское

Метки: директорка, укриття, школа