Пʼятниця, 12 липня 2024 року

Швидка ліквідація аварій на мережах водовідведення та перевірка насосних станцій: об’їзд чергового по місту

Близько 400 кг сміття дістали комунальники з каналізаційних колодязів по вул. Тероборони, 69. Там аварійна бригада працює від ранку – ліквідовує засмічення у дворовій каналізації. Подібні роботи КП «Дніпроводоканал» проводить щоденно за дорученням міського голови Дніпра, аби уникнути аварійних ситуацій.

s9jV5QblT3cEaBykaCZbоооооооооо

«Бригада вручну вичистила три колодязі, глибина яких близько трьох метрів, включаючи четвертий колодязь завглибшки понад п’ять метрів на напірній лінії. Далі працівники прочищатимуть лінії мереж чавунної труби спеціальною гідромашиною. Її можна використовувати там, де вузькі проїзди. Крім цього, на вулицях поруч ми проводимо профілактичні роботи, аби не було нових засмічень. Роботою наших служб я задоволений, бригада цілком укомплектована всім. До кінця дня роботи завершать», – зазначив директор КП «Дніпроводоканал» Андрій Довгань, який 12 квітня є черговим по місту.

 

Він також завітав на одну із насосних станцій водовідведення у Дніпрі. Вона перекачує понад 30 тисяч кубів каналізаційних стоків на добу. Це дозволяє надавати одному з житломасивів якісні послуги з водовідведення. Загалом працездатність станції забезпечують понад 10 осіб. Вона не лише одна із найбільших, а й одна з найважливіших станцій житлового району. Станція була введена в експлуатацію у 1971 році. За дорученням міського голови Дніпра тут кілька років тому провели реконструкцію: серед іншого улаштували автоматизацію та капітально відремонтували приміщення.

 

«На цій станції ми побачили також приміщення, де можуть перепочити наші співробітники. Тут облаштовані душові, їдальня тощо. Також встановлено новий генератор, який забезпечить роботу насосних агрегатів у разі відключення світла. Під час перевірки переконався, що всі споруди на станції працюють у штатному режимі без порушень затверджених технологічних регламентів, а персонал забезпечений усім необхідним», – зазначив Андрій Довгань.

 

Також черговий по місту перевірив роботу однієї з насосних станцій. Вона забезпечує водою 10 тис. мешканців міста та двох селищ. Воду приймає від однієї з насосно-фільтрувальних станцій, додатково її хлорує та вже потім подає споживачам – завдяки двом агрегатним насосам. Перший використовують влітку, а другий – взимку. Бо якісне очищення води та доставка її до споживача – це ще одне із пріоритетних завдань, яке поставив міський голова Борис Філатов перед підприємством.

 

«Ми плануємо провести тут модернізацію та встановити частотні перетворювачі. Це допоможе плавно запускати подачу води мешканцям та полегшить роботу працівникам. Роботи плануємо виконати в 2023-2024 році. Крім цього, тут за дорученням міського голови Дніпра Бориса Філатова були облаштовані гідні умови відпочинку працівників аварійних служб. Загалом перевіркою я задоволений, всього вдосталь, працівники повністю укомплектовані та готові до будь-яких викликів», – зазначив Андрій Довгань.

Метки: Борис Филатов, Дніпровська міська рада, Черговий по місту

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.