Приємна новина: від завтра криворіжців очікують жовті викиди

Як би це не виглядало дивним, але новина про жовті викиди в атмосферу, які мешканці Кривого Рогу зможуть спостерігати найближчими днями, є доброю. Бо це звичайний момент технологічного процесу відновлення роботи коксових батарей.

Після більше ніж піврічного вимушеного простою «АрселорМіттал Кривий Ріг» розпочинає процес введення в експлуатацію комплексу коксових батарей №№ 5, 6. Про це компанія повідомила на своїй сторінці у Фейсбук.

Поновлення роботи – це відновлення робочих місць і гарні перспективи для економіки міста та всієї України.

- Цей ефект є тимчасовим і може спостерігатися над територією коксохімічного виробництва.

Це нормальний процес, і не має стати причиною для хвилювання містян. Просимо криворіжців за можливості попередити про це сусідів і знайомих та зберігати спокій. Усі процеси – під контролем спеціалістів «АрселорМіттал Кривий Ріг, - сказано у повідомленні.

Проте компанія запевняє, що проведена реконструкція знизить викиди.

- Використання сучасних технологій та природоохоронних заходів на нових коксових батареях №№ 5, 6 дозволило підприємству понизити викиди забруднюючих речовин в атмосферу на 1 600 тонн на рік.

Нагадаємо, ще досить нещодавно в АрселорМіттал Кривий Ріг  розглядали варіант повної зупинки виробництва. А це 26 тисяч робочих місць.

Метки: АрселорМіттал Кривий Ріг