Представництво мобільного оператора, майданчик запису відеоуроків для платформи від «єДніпро»: інспекційний об’їзд чергового по місту  

Стабільний зв’язок навіть під час відключень світла. Таке завдання поставив міський голова Борис Філатов, зустрічаючись з представниками мобільних операторів. За підтримки міської влади вони отримали 15 генераторів для живлення обладнання.

 

Сьомого березня заступник міського голови з питань цифрової трансформації Костянтин Цепенніков, який цього дня є черговим по місту, перевірив виконання доручення очільника Дніпра щодо забезпечення якісного мобільного покриття. Він відвідав регіональне відділення та технічний майданчик компанії «Київстар». Цей мобільний оператор отримав від міста 4 дизельних генератори для підключення базових станцій.

 

«Переконався, що все обладнання справно функціонує. Генератор за відсутності електроживлення підключають до обладнання, а відтак — маємо стабільний мобільний зв’язок. Продовжуватимемо тісну взаємодію з операторами, аби мешканці завжди були зі зв’язком», — підкреслив Костянтин Цепенніков.

 

Також черговий по місту відвідав знімальний майданчик, де записують відеоуроки для безкоштовної платформи від «єДніпро» з підготовки абітурієнтів до Національного мультипредметного тесту (НМТ). Представник міської влади проінспектував доручення мера Дніпра Бориса Філатова щодо оновлення цієї платформи, яка була створена торік, аби 11-класники змогли якісно підготуватися до цьогорічного тестування.

o_1gqu2dpk91pnmjsko7i1fh3ub2lgооооооооооооо

«Відвідавши «Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія"», де записують відеоуроки для платформи, переконався, що процес проходить цілком за графіком. На платформі за 9-ма предметами буде викладено понад 150 відеоуроків. Залучені найкращі педагоги міста. Тож випускники зможуть у доступній формі підготуватися до складання Національного мультипредметного тесту. Платформа є цілком зрозумілою, зі зручним інтерфейсом. Досить швидко можна реєструватися в особистому кабінеті», — зазначив Костянтин Цепенніков.

Метки: Черговий по місту