На Днепропетровщине зверски убили фермера

В Криничанском районе группа бандитов ночью ворвалась в дом фермера. Его пытали, а потом задушили. Об этом в Фейсбуке сообщил глава Асоциации фермеров и землевладельцев Днепропетровской области Анатолий Гайворонский.

фермер

- У ніч на 26 липня у Болтишці Криничанського району сталося жахливе вбивство, - отмечается в сообщении. - Близько третьої ночі п’ятеро невідомих у балаклавах через відчинене вікно залізли до оселі фермера Володимира Євгеновича Ражди, 1954 р. н., зв’язали і почали душити удавкою. Давили лицем у подушку, викрикуючи: «Де гроші?».
Двоє кинулися до дружини фермера, інваліда праці після інсульту, і також накинули удавку. Катування фермера-ветерана і пограбування будинку тривали біля години, був відкритий сейф. Оселю бандити покинули миттєво, як і з’явилися.
Після цього дружина змогла повідомити про трагедію родину сина Олександра Володимировича, що живе неподалік, викликала «швидку допомогу» та поліцію. На жаль, медикам не вдалося врятувати Володимира Євгеновича — він помер до їхнього приїзду, причина «асфікція внаслідок задушення».
Родина, односельці і вся фермерська спільнота Придніпров’я глибоко сумують з приводу вбивства члена Ради Асоціації фермерів Криничанського району, депутата місцевої ради Володимира Ражди.
Він був добрим чоловіком і батьком двох дітей, сумлінно трудився головним інженером колгоспу, в експертно-технічному відділі «Південмашу», у фермерському господарстві. Земляки шанували Володимира Євгеновича за людяність, готовність прийти на допомогу, піклування про спортивний розвиток молоді.
Правоохоронці розслідують розбійний напад та вбивство фермера-ветерана, інформації про підозрюваних у скоєному поки що немає..

Метки: убийство, фермер