Мама нашей землячки, эвакуированной из Уханя: дети очень устали

Галина Васильева - мама эвакуированной из Уханя павлоградского хореографа Анастасии Васильевой пообщалась с дочерью, о чем рассказала журналистам UA: ДНІПРО 

собака

- Дуже діти втомилися, всі, хто їде в автобусі вже втомились, тому що більше доби вони вже добираються. Вранці мав сісти літак, їх мали розмістити, в принципі, якби все пройшло без проблем, то в обід вони вже мали гарячий обід їсти. А тут дитина з таким стикнулася, я навіть заборонила їй новини дивитись. Вони там усі з телефонами, я сказала, щоб новини ні якому разі не дивились. Тому що я уявила собі, як це буде дітям все це побачити. Коли телефонують в редакцію і кажуть, що не треба їх сюди везти. А куди їх везти? На Місяць? Вибачте, вони здорові люди. Мені прикро, і дитині прикро, і всій родині. Як прокажені, хоча вони всі здорові. Ніяких підстав боятися немає, - рассказала Галина Васильева.

- Ми не знаємо скільки нам ще їхати, ми навіть не можемо по мапі зрозуміти, тому що нас везуть об’їзними шляхами. Ми спочатку коли виїжджали, то показувало, що нам їхати 2-2,5 години, в результаті вже більше 3 годин їздимо, вже всі втомилися, голодні. Нам роздали бутерброди і дали води, погодували, як змогли», – рассказала маме Анастасия Васильева.

Ранее мы писали о том, что с самого утра продолжаются волнения местных жителей в Новых Санжарах Полтавской области, где в санатории МВД должны были разместить наших соотечественников, эвакуированных из Уханя.