Из Першотравенска коронавирус перебрался в Петропавловку: заразились медики

Сегодня, 10 апреля, Петропавловский центр первично медико-санитарной помощи не принимает пациентов. У одной медицинской работницы подтверждено COVID-19. Поэтому у 60 работников больницы сегодня приняли материалы для лабораторных ПЦР-исследований. Об этом сообщает petropavlivka.city.

-Як повідомляє головний лікар Петропавлівської лікарні Віталій Третинко, медичній сестрі запропонували пройти тест, так як її донька була у списках контактних осіб з хворими на COVID-19, які перебували на навчанні у біблійній школі Першотравенська, - отмечается в сообщении.
- Швидкий тест не виявив вірус в медсестри, хоча вона мала симптоми. Коли проводили забір матеріалу на лабораторні дослідження у трьох контактних зі списку людей, медсестрі знову запропонували здати аналізи на лабораторні дослідження. Результат підтвердив захворювання на коронавірус, - говорить головний лікар Віталій Третинко.
У всіх працівників первинної ланки, поліклінічної ланки, лабораторій, аптек також у доньки та маленької дитини хворої жінки сьогодні відібрали аналізи для лабораторних досліджень. Статистично дослідження проводяться три доби, лікарі запевняють, що результати аналізів знатимемо завтра.
Сімейні лікарі до понеділка перебуватимуть вдома.
Кабінет сімейного лікаря, де знаходилася медпрацівниця дезінфікували. Наразі складають список пацієнтів, які були на прийомі. Відслідковують прямі контакти з хворою.
Дезінфікують повністю приміщення всієї первинної ланки медицини. Сімейні лікарі до понеділка перебуватимуть вдома. Але лікарі працюють в телефонному режимі: консультують та з’ясовують ступінь хвороби, якщо є підозри COVID-19 - викликають до пацієнта мобільну бригаду медиків.
Поки первинна ланка на самоізоляції: дві мобільні бригади здійснюватимуть відбір матеріалів для лабораторних досліджень.
Стаціонари закриті. Проте поліклініка працює в звичайному режимі. Виходячи з ситуації, лікарі приймають лише пацієнтів з гострими й невідкладними випадками: можна звертатися до хірурга, травматолога, невропатолога. Також працює екстренна й невідкладна допомога.
Как ранее сообщал наш сайт, полиция провела обыск в Першотравенской библейской школе.

Метки: Covid-19, Першотравенск