Інспекційний об’їзд: черговий по місту проінспектував заміну вікон у постраждалому будинку на ж/м Перемога та відвідав Пункт незламності

Одинадцятого лютого заступник міського голови Михайло Лисенко вчергове зустрівся з мешканцями постраждалого від ракетного обстрілу будинку на ж/м Перемога, аби обговорити нагальні питання та перевірити виконання доручення міського голови Бориса Філатова щодо встановлення нових вікон у згаданому домі. Нагадаємо, очільник міста наполягає, аби всі роботи щодо ремонтів у постраждалих від ворожих обстрілів будинках велися оперативно та якісно. На сьогодні там вже встановлено 900 нових сучасних склопакетів, залишилося зробити ще 500.

 

«Поспілкувався з мешканцями будинку. Обговорили роботи, які вже виконані, та що ще залишилося зробити. Це не перша зустріч з місцевими для обговорення тих чи інших питань. Міський голова Борис Філатов тримає на особистому контролі кожне питання, яке виникає у мешканців цього дому. Нагадаю, що вже через декілька днів після прильоту до більшості підʼїздів, де була технічна можливість, подали воду, тепло, світло, газопостачання. На сьогодні вже усі мешканці дому мають згадані послуги», — підкреслив Михайло Лисенко, який цього дня є черговим по місту.

o_1gооооооооооооооооо

Під час інспекційного об’їзду Михайло Лисенко відвідав Пункт незламності в адміністрації Амур-Нижньодніпровського району.

 

«Цей Пункт не дуже великий за розмірами, можуть розміститися близько 50-60 людей, але тут є все необхідне для відвідувачів у разі блекауту. Передусім, генератор, обігрівачі, запаси питної й технічної води. Відвідувачі можуть зігрітися, зробити чай, зарядити телефони. Переконався, що тут все організовано належним чином. Зовсім неподалік знаходиться Пункт незламності вже більший за розмірами», — додав Михайло Лисенко.

 

Нагадаємо, за дорученням міського голови Бориса Філатова у Дніпрі запрацював інститут чергового по місту. Щодня профільні заступники та директори департаментів і комунальних підприємств інформують мешканців щодо різних галузей життєдіяльності обласного центру.

Метки: Михайло Лисенко, Черговий по місту