Черговий по місту: секретар міськради перевірив ЦНАП «Лівобережний» і відвідав Пункт незламності

У Дніпрі мережа Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) представлена двома відділеннями (на лівому та правому березі міста) з сучасними умовами обслуговування містян.

 

6 лютого, за дорученням міського голови Бориса Філатова, секретар міської ради Олександр Санжара відвідав ЦНАП «Лівобережний».

 

«Це відділення ЦНАПу так само, як і на правому березі, працює у торговельному центрі. Тобто люди можуть прийти сюди у справах і паралельно відвідати ЦНАП, щоб отримати ту чи іншу адміністративну послугу. Це досить зручно. Так само тут працює електронна черга — не потрібно спеціально довго чекати, аби потрапити до фахівця. Загалом тут комфортні, сучасні умови, як це і має бути. З початку року до ЦНАПу «Лівобережний» звернулося понад 3 тис. осіб. Його фахівці також працюють у штабі допомоги (НВК № 66), куди постраждалі внаслідок трагедії на ж/м Перемога звертаються щодо відновлення документів тощо», — розповів Олександр Санжара, який цього дня є черговим по місту.

o_1gojkg0vh1t0b1k6e1vocsdehhr15jоооооооооооооооо

З кінця січня у відділах ЦНАПу проводиться кампанія з добору кваліфікованих кадрів на службу до Міжрегіонального територіального органу Національної поліції України – департаменту поліції особливого призначення «Об’єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють»» та до підрозділів оперативного призначення Національної гвардії України.

 

«Відбираємо кандидатів до гвардії наступу, яка складається з восьми підрозділів. Вдячні ЦНАПу, який усіляко нам допоміг: тут створено усі умови для проведення відбору», — зазначив старший інспектор відділення кадрового забезпечення полку поліції особливого призначення ГУ Національної поліції в Дніпропетровської області, капітан поліції Максим.

 

Під час інспекційного об’їзду представник міської влади відвідав Пункт незламності, облаштований у Палаці творчості дітей та юнацтва, що на лівому березі. Пункт розрахований на 120 осіб. Серед іншого тут є кімната матері та дитини, а також місце для відвідувачів з домашніми тваринами.

 

«Сюди можна прийти зігрітися, зарядити телефони, випити чаю. Є генератор, запаси води. Достатньо місць, щоб перепочити. Звісно, сюди можна приходити і з дітьми. Тут для них облаштована спеціальна зона. Переконався, що тут можна отримати послуги, коли немає світла», — підкреслив Олександр Санжара.

 

Нагадаємо, за дорученням міського голови Бориса Філатова у Дніпрі запрацював так званий інститут чергового по місту. Щодня профільні заступники та директори департаментів і комунальних підприємств інформують мешканців щодо різних галузей життєдіяльності обласного центру.

Метки: Олександр Санжара, Черговий по місту