Уявний ремонт доріг: Журналісти дізналися, як Олійник виводить мільйони бюджетних коштів через фірму «УПС»

Перший заступник голови Дніпропетровської обласної ради Святослав Олійник на питання журналіста “СтопКору”: «Чому в області такі погані дороги і як пояснити те, що із вами пов'язують компанію “УПС”, яка повинна їх ремонтувати?» відповів: «Я не вмію робити асфальт і ніколи його не робив. Я знаю, чим я займався до цього, чим я надалі буду займатися».
ol-768x576

Основною своєю діяльністю Олійник зазначив юридичні послуги. Як він розказав, в нього була юридична фірма, яка наразі формально належить не йому.

«У мене завжди була юридична діяльність, в мене була юридична компанія, і коли я став посадовцем, у зв”язку із вимогами закону, надмірними, на мій погляд, вимогами, просто офіційно продав на інших своїх партнерів, вони мені більше не належать. А коли я закінчу працювати посадовцем, мені закон дозволить, я із задоволенням буду займатися юридичною діяльністю».

Втім, як вважають деякі експерти, в даному випадку може мати місце конфлікт інтересів. Ситуація, коли посадовець формально позбавляється бізнесу, але насправді продовжує його контролювати може створювати підґрунтя для корупційних схем.

 

Ексклюзивне розслідування СтопКору дивіться у сюжеті: