Боррель підтвердив плани запровадження санкцій проти Путіна й Лаврова

Глава європейської дипломатії Жозеп Боррель висловив сподівання, що Китай вплине на Росію в українському питанні. Також Боррель підтвердив, що Євросоюз збирається запровадити обмежувальні заходи проти президента РФ Володимира Путіна та глави МЗС РФ Сергія Лаврова.

Про це Боррель заявив журналістам у Брюсселі 25 лютого, передає Цензор со ссылкой на нтерфакс-Україна.

"Сподіваюся, що Китай використовує свій вплив", – сказав Боррель.

Говорячи про санкції проти РФ, Боррель зазначив, що ЄС продовжить стежити за її діями в Україні: "Ми маємо продовжувати спостерігати та вводити санкції за необхідності".

Слідом за низкою офіційних осіб із країн ЄС Боррель підтвердив, що Євросоюз збирається запровадити обмежувальні заходи проти президента РФ Володимира Путіна та глави МЗС РФ Сергія Лаврова.

"Якщо не станеться сюрпризів, то Путін і Лавров будуть у списку", – заявив Боррель, нагадавши, що в ЄС рішення щодо санкцій мають затверджувати одноголосно.

Раніше видання Financial Times з посиланням на три джерела, які займаються цим питанням, повідомило, що Євросоюз готується заморозити активи глави держави-агресора Володимира Путіна та його міністра закордонних справ Сергія Лаврова.

 

Така ідея обговорюється у новому пакеті санкцій, який ЄС розглядає 25 лютого.

 

 

Метки: Евросоюз, санкции