Правда ли,что лечить детей с ожогами приедут врачи из Америки

- Добрый день, “Днепр вечерний”! Я слышала, что из США в Днепр осенью приедет врач, чтобы лечить детей от последствий тяжелых ожогов, это правда? Нам очень надо на прием.
Тараненко Лариса, Каменское

- Здравствуйте, пани Лариса. Вот что по этому поводу говорится на официальной страничке Днепропетровской областной детской больницы в Фейсбуке.

198228384_254795346422845_705815788886141902_n

- Вже більше десяти років в Україні працює місія Doctors Collaborating to Help Children, під керівництвом Gennadiy Fuzaylov, професора

Гарвардської медичної школи та лікаря клініки Massachusetts General Hospital. З 2010-го він щороку прилітає з Бостона зі своєю командою, щоб безкоштовно лікувати дітей від опіків в Україні.

Головна мета цієї місії - допомогти дітям з наслідками важких опіків. Задля цього кожного року приїздять топові спеціалісти з найкращих клінік США і безкоштовно оперують дітей з рубцями та контрактурами.

У вересні 2021 року місія приїжджає до Дніпра та буде працювати в Дніпропетровській обласній дитячій лікарні.

Співпраця нашої клініки з американськими колегами почалась два роки тому, коли наш комбустіолог Артем Посунько прийняв участь у місії 2019 року у місті Львів.

Тепер діти Дніпропетровщини та південного сходу України мають нагоду отримати очну консультацію та необхідне лікування у найдосвідченіших лікарів США, і для цього не потрібно виїздить за кордон!

З питань первинного консультування та запису на огляд звертатись до лікаря-комбустіолога Артема Посунько.

Метки: дети, ожоги