Можно ли ставить бинауральные слуховые протезы на оба уха

- Добрый день, «Днепр вечерний». У моего внука с рождения проблемы со слухом, ему ставили протез на правое ухо. Левое ушко у ребенка тоже слышит плохо. Скажите, а можно ли поставить протез на оба уха?
София Павловна, г.Новомосковск

- Здравствуйте, София Павловна! Ответ на ваш вопрос предоставил представитель Украинской ассоциации носителей кохлеарных имплантов Макс Терешин.

- Бінауральне слухопротезування. Це реально вже сьогодні. Дитина з інвалідністю і особа з інвалідністю може відтепер отримати слухопротезування на обидва вуха. Для цього зверніться в ДУ Інститут отоларингології ім. проф. О. С. Коломійченка. Два кохлеарних імпланта отримають і ті, в кого зараз є один імплант або імплантація проведена за благодійні чи особисті кошти на одне вухо. Для цьому зверніться в ДУ Інститут отоларингології ім. проф. О. С. Коломійченка.
Підстава: Наказ МОЗ України, НАМН України 728/71 від 2013 р.

Телефонуйте в ЛОР-інститут і записуйтесь на імплантацію. Ті, хто вперше іде на слухопротезування під час постановки на облік нагадуйте Комісії, що хочете на обидва вуха.

Прошу не затягуйте і ставайте на облік якомога швидше. Кількість систем імплантаційного слухопротезування в Інституті близько 200 шт.

Цифри:
Станом на 01.06.2021 на обліку перебуває:
- дітей для імплантації - 165;
- дорослих осіб для імплантації - 120.

Станом на 01.06.2021 залишок систем імплантаційного слухопротезування 131,з них:
- Oticon -24;
- Cochlear - 22;
- Medel - 65;
- AB - 19.

Станом на 29.06.2021 закуплено систем для протезування 100, з них:
- Oticon -10;
- Cochlear - 35;
- Medel - 45;
- AB - 10.

З керівництвом Інституту були проведені всі консультації, узгоджено порядок.

Метки: бинауральные слуховые протезы