Как сохранить длинные и густые ресницы

- «Вечерка», здравствуй. У меня начали выпадать ресницы, с чем это может быть связано?
Аня Анисимова, Днепр

- День добрый Анна. Вот что говорится на официальной ФБ-странице Центра дерматологии и косметологии профессора Святенко.

- Випадання вій, як і волосся — природний процес оновлення. В рамках норми — до 4-5 вій з кожного ока, і приблизно стільки ж починає своє зростання.
Більш інтенсивне випадіння — це сигнал, щоб звернутися до фахівця і своєчасно виявити причину і почати лікування.

Ймовірні причини випадіння вій:
Вогнищева алопеція — аутоімунне захворювання, найчастіше викликає випадання волосся на голові, але може поєднуватися з випаданням вій й брів. Бувають локалізовані форми з випаданням тільки вій. У цих випадках звертайтеся до лікаря трихолога для запобігання розвитку захворювання.
Гіпотиреоз — недолік гормонів щитоподібної залози. Може привести до дифузного випадання волосся на голові, тілі, вій і брів. В цьому випадку рекомендуємо звернутися до лікаря ендокринолога.
Трихотилломанія — виривання або вищипування волосся найбільш часто в легкодоступних ділянках (лобно-тім'яна зона волосистої частини голови, брови й вії). В основному захворювання розвивається на тлі стресів. При припиненні виривання відбувається повне відновлення волосяного покриву.
Блефарит — запалення шкіри повік. Збудниками можуть бути віруси або бактерії. Характеризується почервонінням, набряком повік, сверблячкою, втомою шкіри повік. Призначити лікування може лікар офтальмолог.
Алергія на косметику, засоби по догляду за обличчям.
Неповноцінне харчування: дефіцит вітамінів, мікроелементів, білків.
Краса вій залежить від загального стану організму, тому дуже важливо вести здоровий спосіб життя, повноцінно й сбалансовано харчуватися й своєчасно лікувати захворювання тіла.

Метки: ресницы