По каким вопросам можно получить бесплатную правовую помощь

- Вы сообщали, что в Днепре оказывают бесплатную правовую помощь. По каким вопросам можно обращаться к юристам в Днепре?
Г.В. Столярчук, г. Днепр

Ответ размещен на сайте горсовета Днепра

- У Дніпрі працює безкоштовний пункт правової консультації. Там можна отримати інформацію, а також особисто надати для розгляду заяви та претензії.

- Якщо є питання, можна звернутися за адресою: вул. Князя Володимира Великого, 16, зателефонувати (095-816-39-11, 068-638-28-48, 063-681-61-82) або надіслати заяву (pzkonsalt@gmail.com), – розповів голова ГО «Дніпропетровський міський комітет захисту прав споживачів» Сергій Вершинін. - Найпоширеніші питання: порушення порядку гарантійного ремонту та обслуговування побутових товарів, скарги на роботу інтернет-магазинів та комунальні питання.

Найменше звертаються з приводу пе нсійного та земельного законодавств та з проблемами з банківськими та фінансовими установами.

Ця ініціатива відкрила доступ правової допомоги мешканцям соціально незахищених верств населення. Вони отримали реальні консультації із захисту своїх прав щодо свавілля продавців (які, до прикладу, надавали небезпечну для життя і здоров’я людей продукцію).

Метки: бесплатная правовая помощь