Куда обратиться для получения государственной регистрации

- С проблемами зарегистрировали ребенка после рождения, есть проблемы и с его пропиской. Еще и карантин добавляет препятствий. Кто может помочь или хотя бы проконсультировать, как все это сделать быстрее?
Е.Н. Требухов, г. Днепр

Ответ разместило в Соцсети Центральное управление социальной защиты населения Днепровского горсовета.

- Міністерство цифрової трансформації України запустило портал з інформацією про всі державні послуги.
Гід з державних послуг - https://guide.diia.gov.ua/ - це інформаційний онлайн-портал про всі сервіси, що надаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.
Сьогодні на сервісі доступна інформація про 1170 послуг - місце, строки, вартість, а також необхідні документи та спосіб оскарження їх результатів. Інформація постійно оновлюється і невдовзі на портал буде перенесено 100% державних послуг в Україні.
Послуги розподілено за 17 категоріями залежно від сфери діяльності та 36 життєвими подіями. Придбати нерухомість, змінити місце прописки чи відкрити бізнес - усю необхідну інформацію щодо офіційних реєстрацій та отримання необхідних послуг можна легко знайти на Гіді.
Гід з державних послуг - це офіційне джерело інформації. Якщо орган виконавчої влади чи місцевого самоврядування під час надання певної послуги вимагатиме довідку, яку не згадано на Гіді, посилання на Гід є аргументом для громадян - не надавати відповідні документи.
На Гіді з державних послуг працює зворотний зв'язок. Якщо користувач не знайшов інформацію про послугу чи виявив помилку в наявній інформації, можна скористатись зворотним зв'язком - і послуга обов'язково з'явиться на сервісі. Зворотний зв'язок допомагає покращити сервіс, виявити проблемні напрямки та найбільш популярні послуги.

Які найпопулярніші державні послуги в Україні.
- Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб- підприємців та громадських формувань;
- Державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
- Державна реєстрація фізичної особи-підприємця;
- Реєстрація місця проживання;
- Реєстрація місця проживання дитини до 14 років;
- Реєстрація народження.

Метки: государственная регистрация, прописка