Понеділок, 17 червня 2024 року

Какие справки необходимы подготовить для школы

- Сколько понадобится справок для предоставления в школу в этом году?
Н.П. Тищенко, г. Днепр

Ответ разместил в Фейсбуке Департамент охраны здоровья населения Днепровского горсовета.

- Довідка форми № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду»

У довідці повинно бути :
П.І.Б. дитини, дата народження та стать;
адреса проживання, контактний номер телефону батьків;
найменування загальноосвітнього навчального закладу, клас;
дата проведення обов’язкового медичного огляду;
дата проведення попереднього профілактичного огляду;
висновок про стан здоров’я дитини (якщо є певне захворювання, то за згодою батьків робиться відповідний запис);
група для занять фізичною культурою;
рекомендації щодо алергічних реакцій, харчування, зору дитини, тощо;
дата проходження наступного обов‘язкового медичного профілактичного огляду.
Довідка форми № 063/о "Карта профілактичних щеплень".

Ця довідка дає змогу медичним працівникам навчальних закладів ознайомитися з історією щеплень дитини з народження. В ній повинно бути: інформація про проведення вакцинації чи ревакцинації, а також здійснення туберкулінових проб.

Для того, щоб пройти профілактичний огляд перед школою потрібно записати дитину до лікаря, з яким укладено декларацію. На прийомі, в залежності від віку та стану здоров’я дитини, лікар видає довідку або направляє до вузькопрофільних спеціалістів (наприклад 6-7, 11 років – консультація офтальмолога, стоматолога, хірурга тощо). Також, при огляді проводиться проба Руф’є для оцінки функціонування стану серцево-судинної системи та для визначення групи з фізкультури, в якій дитина буде займатися.
Якщо дитина не встигла пройти профілактичний огляд до 1-го вересня – це можливо зробити пізніше. Після огляду довідку № 086-1/о виписує сімейний лікар або лікар-педіатр.

Вакцинація проводиться згідно з календарем профілактичних щеплень. З 1го року життя та до 14-ти років щорічно проводиться реакція Манту.

Всі центри первинної медико-санітарної допомоги Дніпра забезпечені вакцинами, які закуповуються за кошти державного бюджету. Вакцини надходять до міста згідно з наказом департаменту охорони здоров’я ДОДА. Отримувачем вакцини для міста є КНП "Дніпровський Центр Первинної Медико-Санітарної допомоги 5"ДМР . Відповідно до наказу департаменту охорони здоров’я населення ДМР здійснюється перерозподіл отримання вакцини закладами первинної ланки міста. В цьому році надійшло понад 100 тис. доз різних вакцин.

У КНП "Дніпровський Центр Первинної Медико-Санітарної допомоги 5"ДМР наявне необхідне обладнання (холодильна камера, холодильники, холодові елементи та сумки-холодильники) для зберігання та транспортування вакцини з дотриманням холодового ланцюга. На обслуговування з міського бюджету виділяється 100 тис. грн на рік.

Під час зберігання вакцини функціонує система моніторингу. Спеціальні датчики, які встановлені всередині холодильної камери визначають температуру та тричі на добу співробітники центру отримують повідомлення на телефон із показаннями.
Життя повертається у звичний режим, а от загроза захворіти на COVID-19 нікуди не зникла.

Тому головне завдання батьків перед новим навчальним роком — це навчити своїх дітей знати правила карантину:
дотримуватися соціальної дистанції;
мити руки;
дотримуватися усіх правил особистої гігієни;
Все дуже просто, а головне — ефективно.

Щоб уникнути небажаних ситуацій та швидко стабілізувати психічний стан дитини можна дотримуватися наступних рекомендацій:
повертатись у звичний темп шкільного дня. Важливо відновити розклад сну та обрати час для виконання домашнього завдання, але не змушувати дитину вчити уроки, якщо вона дуже втомлена;
створити щоденник бажань. Так може покращитись емоційний стан дитини та допомогти їй відволіктися;
головне – не падати духом! Створити сприятливе середовище для навчання, показати дитині, що вона не одна та завжди може розраховувати на підтримку батьків.

Метки: справки, школа

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.