Как попасть в новый реабилитационный центр для детей с инвалидностью

- Сообщалось, что в Украине открылся новый реабилитационный центр для детей с инвалидностью. Детей с какими заболеваниями там принимают и как туда попасть?
А.П. Михалева, г. Синельниково

Ответ размещен на сайте Министерства социальной политики Украины.

- У Державній реабілітаційній установі «Всеукраїнській центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю», яка розташована у мальовничому куточку України - у лісопарковій зоні в селі Лютіж Київської області, відкривається дитяче реабілітаційне відділення.

Для дітей з інвалідністю віком від 3-х років з ураженням центральної нервової системи та порушенням функції опорно-рухового апарату в реабілітаційній установі будуть доступні такі методи фізичної реабілітації:
- локоматорна терапія та активна вертикалізація,
- лікувальна гімнастика,
- масаж,
- механотерапія,
- гідрокінезотерапія,
- апаратна фізіотерапія,
- водолікування,
- ароматерапія.

На сьогодні в Україні тільки в семи областях наявні роботизовані комплекси для локомоторної терапії дорослих та дітей (Луцьк, Миколаїв, Вінниця, Ужгород, Чернігів, Харків, Одеса), це загалом 7 локоматів.

Для проходження реабілітації в реабілітаційній установі в с. Лютіж Ви можете звернутися до ОРГАНУ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ЗА МІСЦЕМ ПРОЖИВАННЯ.

Також додаткову консультацію можете отримати, зателефонувавши
- на «гарячу лінію» з консультування людей з інвалідністю 15-39
- до реабілітаційної установи: (04596) 4-00-10, 4-00-11, (068)354-01-35, (095)915-10-61

Довідково:
адреса Державної реабілітаційної установи «Всеукраїнській центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю» Мінсоцполітики: урочище «Туровча лісова»-2, с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.,
лісопаркова територія - 10,03 га,
площа приміщень - 10 714 кв. м.

Метки: дети с инвалидностью, реабилитационный центр