Как получить консультацию в департаменте охраны здоровья

- Как получить консультацию в департаменте охраны здоровья или попасть на личный прием?

Н.А. Григорьева, г. Днепр

Ответ размещен на сайте Днепропетровской облгосадминистрации.

- У Дніпропетровській області запроваджені додаткові заходи безпеки відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 11 березня 2020 року № Р-185/0/3-20 «Про запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території Дніпропетровської області» (із змінами), тому особисті прийоми громадян в департаменті скасовано до особливого розпорядження.
Гаряча телефонна лінія працює в адміністративній будівлі за адресою: пр. Олександра Поля, 2, м. Дніпро.

Прийом телефонних дзвінків на гарячу телефонну лінію проводиться цілодобово (з перервою на обід з 13 00 до 13 45 та перервою уночі з 01 00 до 02.00) за номером телефону 0-800-50-72-50.

Основними завданням роботи гарячої телефонної лінії є надання довідковоконсультативної допомоги.

Звернення, в яких порушено питання довідкового та консультативного характеру, а також ті, які не потребують додаткового вивчення, розглядаються безпосередньо при зверненні громадянина шляхом надання консультацій.

Якщо питання, з якими звернувся громадянин, не належать до компетенції департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, особа, яка здійснює прийом телефонного звернення, пояснює громадянину, до якого органу державної влади або органу місцевого самоврядування, підприємства, організації чи установи доцільно звернутися.

У разі якщо факти та обставини, викладені у зверненні, вимагають додаткового вивчення, посадова особа має право рекомендувати звернутися до департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з письмовим зверненням у порядку, визначеному Законом України «Про звернення громадян».

Усі звернення, реєструються в день їх надходження у журналі обліку звернень громадян, що надійшли на гарячу телефонну лінію, на звернення що потребують додаткового вивчення і відповідь на які не може бути надана по телефону заповнюється реєстраційна картка телефонного звернення.

Заявник при зверненні на гарячу телефонну лінію повідомляє:

прізвище, ім’я, по батькові;
суть порушеного питання, пропозиції, заяви чи скарги;
поштову адресу та (або) адресу електронної пошти, на яку має бути
спрямована відповідь по суті звернення;
номер телефону.

У випадку коли заявник не вимагає письмової відповіді, остання не надається, про що робиться відмітка у журналі.
На підставі письмової резолюції директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації реєстраційна картка передається до відповідного структурного підрозділу департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, для вирішення звернення по суті відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

Анонімні повідомлення не реєструються і не розглядаються.

Контроль за вчасним розглядом звернень, що надійшли на гарячу телефонну лінію, здійснюють керівники структурних підрозділів департаменту відповідно до компетенції.

Звернення, що потребують детальнішого вивчення, розглядаються в такому самому порядку, що й письмові звернення, відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

Звернення громадян, які мають установлені законодавством пільги, розглядаються в першочерговому порядку.

Особа, що приймає телефонний дзвінок повинна зареєструвати данні у журналі обліку звернень громадян, що надійшли на гарячу телефонну лінію. Надати консультацію чи роз’яснення по телефону.

Заповнити реєстраційну картку телефонного звернення, в разі необхідності додаткового вивчення питання, відповідь на яке не може бути надана безпосередньо по телефону.

Поінформувати про орієнтовний термін отримання відповіді.

Наразі звернутись до департаменту охорони здоров’я також можливо, надіславши звернення поштою (адреса: проспект Поля,2, м. Дніпро, 49000), або на електронну адресу: zdravzv2020@adm.dp.gov.ua.

У зверненні у правому верхньому куті повідомляється, кому воно надсилається: Департамент охорони здоров ’я Дніпропетровської облдержадмі-ністрації

Від кого: П.І.Б. заявника
- місце його проживання заявника
- електронна поштова адреса заявника (відомості про інші засоби зв’язку з ним):
- викладення суті порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги, дати подання звернення.

Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.
Напомним, ранее в департаменте здравоохранения Днепропетровской ОГА сообщали, что оперативно проконсультироваться по поводу коронавируса можно позвонив на круглосуточную «горячую линию». Обращаться на нее могут все жители Днепропетровщины. Прежде всего, те, кто вернулся из стран, где зафиксировали вспышки болезни. Звонить советуют и тем, кто имеет симптомы, похожие на COVID-19.

Консультанты «горячей линии» предоставят оперативную информацию о коронавирусе и статистику его распространения. Людям с подозрительной симптоматикой посоветуют, куда обращаться. Расскажут, что делать, чтобы избежать заражения». Телефоны «горячей линии»: (067) 611 08 86.

Метки: департамент охраны здоровья