Неділя, 21 липня 2024 року

Юлія Тимошенко: Захищати людей і рятувати країну треба негайно, спільними зусиллями, не витрачаючи часу й сил на з’ясування політичних стосунків

Потрібно припинити взаємні звинувачення та «собачі бої» і діяти спільно заради захисту українців від епідемії та її наслідків.

До цього закликала Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко в ефірі програми «Право на владу» на телеканалі «1+1».
Вона зауважила, що зусиль окремих міністерств чи відомств сьогодні вже недостатньо. Потрібні скоординовані дії уряду, парламенту, силових структур, волонтерів і бізнесу, ініціативу і відповідальність за які має взяти президент.

тимошенко

Лідер «Батьківщини» наголосила на п’яти першочергових кроках, які мають бути втілені в життя негайно. План Тимошенко, зокрема, передбачає:

– відкриття єдиної багатоканальної гарячої лінії, номер якої знатиме кожен українець, і куди за допомогою звертатимуться всі, хто відчує перші симптоми коронавірусу;
– забезпечення безкоштовними тестами, які мають братися впродовж доби після звернення на гарячу лінію, і робитися за 24 години;
– запровадження мобільних бригад, забезпечених автотранспортом, засобами індивідуального захисту та наборами для тестування – хворі не повинні виходити з дому для консультації з лікарем і здачі аналізу;
– надання безкоштовних ліків усім, хто отримав підтвердження хвороби, за протоколом, затвердженим Міністерством охорони здоров’я;
– розгортання додаткових ліжок та перепрофілювання лікарень під допомогу хворим на КОВІД.

Для здійснення цих заходів, зазначила Юлія Тимошенко, вистачить навіть тих коштів, які вже виділені парламентом на боротьбу з епідемією. А в разі необхідності, Верховна Рада може вже 20 жовтня мобілізувати додаткові кошти.

Лідер «Батьківщини», зокрема, звернула увагу на перевірку діяльності НАК «Нафтогаз», який не доплатив у бюджет щонайменше 75 мільярдів.

«Цих коштів дуже не вистачає на боротьбу з наслідками пандемії і їх можна було б спрямувати до бюджету, якби належну політичну волю продемонстрував президент», – обурилася Голова партії.

«Керувати країною сьогодні треба по-іншому і зовсім в іншому темпі. Адже мова йде про життя і здоров’я мільйонів українців», – резюмувала Юлія Тимошенко.

За матеріалами сайту ВО «Батьківщина»

Метки: партия «Батькiвщина», Юлия Тимошенко

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.