Юлія Тимошенко ініціює створення спеціальної парламентської місії для досягнення миру

Юлія Тимошенко розпочинає переговори про створення спеціальної парламентської місії, яка зможе прокласти реальний шлях до миру.

Про це лідер партії "Батьківщина" заявила на прес-конференції в Києві.

тимошенко

"На жаль, некомпетентність, хаос, відсутність дипломатичного досвіду, відсутність чіткої патріотичної позиції президента Зеленського і його оточення призвели до того, що Україна не бореться за встановлення миру, за відновлення своєї територіальної цілісності", - зазначила Юлія Тимошенко.

"Влада завела всі мирні переговори в глухий кут. Підвела наших міжнародних партнерів, європейських друзів. За час президентства Зеленського загинуло 175 осіб. Це абсолютний провал усіх мирних переговорів", - наголосила лідер партії.

Юлія Тимошенко вважає, що ситуація не має перспектив, поки нею займається чинна влада. Водночас вона нагадала, що Україна - парламентсько-президентська країна, тому саме парламент має взяти відповідальність за встановлення справжнього миру.

"Від сьогодні я розпочну переговори з усіма лідерами фракцій для того, щоб була сформована спеціальна парламентська місія, яка зможе прокласти реальний шлях до миру. Нам треба досягти результату. Результат - це відновлення територіальної цілісності України, це завершення війни, це мир, спокій, нормальна робота, нормальне життя країни. Я вірю в цей шлях, і ми починаємо цим шляхом рухатися!", - наголосила Юлія Тимошенко.

Метки: Юлия Тимошенко