Пʼятниця, 12 липня 2024 року

Юлія Тимошенко: «Батьківщина» – єдина команда, яка розробила цілісну, ефективну, всеохопну програму, щоб підняти Україну на інший рівень життя

Завдання цих місцевих виборів – навести лад в громадах і в країні загалом!

тимошенко

Сьогодні ми входимо в історичний етап для нашої країни. Зараз ми чітко відчуваємо, що перебуваємо в хаосі, у вирі подій, через які неможливо спрогнозувати, де ми опинимося завтра.

Згадаймо, з чого все почалося.

Шість з половиною років тому колишній президент України вирішив передати управління Україною глобальним, сильним, заможним фінансовим транснаціональним корпораціям. І саме тоді наші ресурси почали поповнювати рахунки великих корпорацій глобального рівня, а не Державний бюджет. Вони віддали в зовнішнє управління Національний банк і всю банківську систему, передали іноземним наглядовим радам наші монополії і корпорації, газопроводи, нафтопроводи, Укрзалізницю, Укрпошту, оборонний комплекс, частину силових структур і судової системи. Вони зазіхнули на освіту і систему охорони здоров’я. І найцинічніше – прикриваючись фейковим патріотизмом, зрадили українські інтереси, підписавши Мінські домовленості, які загнали мирний процес у глухий кут і перетворили війну на політичний важіль і заробляння грошей.
Фактично почався процес новітнього колоніалізму України, яким нас позбавили суверенітету і права розпоряджатися своїм життям, своїми ресурсами і можливостями.

Змучені попередніми п’ятьма роками приниження, люди на останніх президентських виборах обрали людину, яка відповідала їхнім очікуванням, хоча його образ був створений штучно проплаченими інформаційними технологіями. На жаль, Зеленський пішов хибним шляхом попереднього президента. Він до абсолюту довів новітню колонізацію України. Він продовжує ті самі реформи охорони здоров’я, освіти, науки, які фактично ліквідують ці галузі і не дають можливість Україні стати розвинутою сильною державою. Він продовжив здачу України в систему зовнішнього управління. Але з однією відмінністю – у турборежимі. Буквально кожен день почали ухвалюватися закони, які в пришвидшеному режимі виводять наші ресурси з системи управління України. Керована монобільшість Зеленського ухвалила закон про розпродаж української землі, дозволивши іноземним банкам розпоряджатися 72% території України. Вони зняли заборону на приватизацію всіх без винятку об’єктів стратегічної власності України, і тепер президент може продавати все – всі наші державні банки, аеропорти, порти, НАК «Нафтогаз», Укрзалізницю, Енергоатом, понад 100 підприємств промислово-оборонного комплексу в той час, коли йде війна.

Це нескінченний перелік здачі національних інтересів.

Українці вже усвідомили, в яку халепу потрапили на останніх президентських виборах. Але це не ваша помилка, вас жорстоко обманули. І це треба якнайшвидше виправити, щоб дати шанс і собі, і своїм дітям, і Україні піти іншим шляхом.

Найближчі місцеві вибори, які відбудуться 25 жовтня по всій країні, мають велику місію, яка полягає в тому, щоб саме місцеві громадимогли привести до влади сильні команди, які не сприймають політику новітньої колонізації України, які готові протистояти центральній владі. Ці команди мають бути сильними, професійними і без подвійних стандартів.

«Батьківщина відповідає цим критеріям.

У нас є ядро сильних людей, які десятиліттями виборювали право України бути сильною незалежною суверенною державою, ми були в горнилі всіх подій по захисту України. Ми маємо історію, силу і душу. Ми базуємося на власних переконаннях, і люди відчувають нашу щирість.

Партія «Батьківщина» 20 років бореться за те, щоб Україна могла стати рівною серед рівних в європейській спільноті країн, щоб Україна на базі своїх унікальних можливостей могла стрімко розвиватися.

«Батьківщина» – єдина команда, яка розробила цілісну, ефективну, всеохопну програму, як підняти Україну на інший рівень життя. Ми прагнемо, щоб всі прибутки, які народжуються нашими ресурсами, належали українській нації. Ми хочемо вивести Україну на такий рівень розвитку, щоб в осяжній перспективі вийти на рівень лідерів. Тому що інтелект, духовний розвиток нації і матеріальні ресурси дозволяють нам це зробити.

Тож велика місія місцевих виборів – повернути Україні право розпоряджатися своєю власністю і проводити політику у своїх власних національних інтересах.
Завдання цих місцевих виборів – навести лад в громадах і в країні загалом!

Юлія Тимошенко, лідер партії «Батьківщина»

Метки: Юлия Тимошенко

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.