Четвер, 25 липня 2024 року

Вікторія Дерев’янко: «Ми не обіцяємо, ми робимо»

Вікторія Дерев’янко, кандидатка у депутати Дніпровської міської ради від політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ», у розмові з нашою журналісткою розповіла про свою передвиборну програму і не тільки.

дереа

Чому Ви вирішили балотуватися на посаду депутата Дніпровської міської ради?

Я живу за принципом академіка Сергія Корольова: «Критикуєш? Пропонуй! А пропонуєш, – роби. Критика без пропозиції та реалізації – руйнівна». Настав час для змін. Я за те, щоб діяти.

Чому Ви обрали політичну партію «ЗА МАЙБУТНЄ»? Чим вона відрізняється від інших?

По-перше, я впевнена в людях, які входять до політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ». Я їх знаю вже багато років, і жодного разу їх дії не викликали у мене сумніву. До того ж в команді присутні молоді спеціалісти з неординарними ідеями, проектами і новими підходами до вирішення нагальних проблем.
По-друге, мені дуже близька декларація політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ»: треба бути професіоналом, який відповідає за свої слова конкретними справами!

Які зміни Ви плануєте здійснити насамперед?

Передусім, я б хотіла, щоб наші громадяни відчули себе «джерелом влади в місті». Необхідно запровадити прозорий механізм влади, щоб люди бачили, куди йдуть кошти платників податків. Мені не вистачає конкретних дій та публічності у чинній владі.

Вже створений сайт Prozorro, де кожен може знайти та переглянути всі публічні закупівлі. Ви плануєте покращити цей проєкт чи запровадити абсолютно новий формат?

Prozorro – це перший проект, який ми запозичили у західних партнерів. Але сьогодні він вже серйозно застарів. Те, що нині відбувається в цій системі, не сприяє економії бюджету. Prozorro – це лише перший крок на шляху до «прозорої» влади. Ми плануємо створити програму регіонального рівня, яка буде публічною та зрозумілою для кожного громадянина.

Багато жителів критикують роботу міських комунальних підприємств. Чи маєте Ви план для покращення їх роботи?

Щодо мене, то я ще жодного разу не займалася комунальними питаннями. Звичайно, я зверталася з цієї проблемою до ОСББ, ОСН. За їх словами, люди бажають отримувати дуже багато послуг, однак при цьому вони хочуть докладати мінімум коштів. На жаль, так не буває.
Для вирішення цієї проблеми необхідно застосувати бізнес-підхід: визначити пакет послуг та його можливу вартість. Зробити так, що кожен громадянин отримав бажаний варіант. Наприклад, мінімальний, середній та VIP пакети. Окремо треба дослідити, які послуги люди хочуть бачити і чи готові вони за них платити. Також варто налагодити комунікацію між мешканцями та комунальними компаніями, щоб жителі розуміли, за які послуги стягується плата.

Які , на Вашу думку, існують проблеми в роботі комунальних підприємств?

Я вважаю, що головна проблема – це відсутність професіоналів у цій сфері. Комунальне господарство буде процвітати лише тоді, коли їм будуть керувати освічені незалежні люди з конкретними задачами. А для цього треба залучати нових спеціалістів, які будуть готові працювати задля покращення життя наших громадян.

Підвищення тарифів – болюча тема для дніпровців та українців в цілому. Чи планується зниження тарифів?

Давайте спочатку зрозуміємо, чому підвищуються тарифи. На це впливають декілька факторів. По-перше, ми залежні від зовнішніх кредиторів. В передвиборній програмі політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» прописаний план погашення заборгованості держави протягом п’яти років. І тільки тоді, коли ми станемо незалежними в цій сфері, ми зуміємо стати особами, які самостійно керують своїми коштами.
По-друге, компанії, які постачають ресурси, належать конкретним фізичним особам, монополістам, мета яких – прибуток. Їм не важливі середні показники зарплатні або ж статистичні дані щодо економічної ситуації в країні. Для них головне – якнайшвидше примножити свій бюджет. І доки ця ситуація не зміниться, доти й не відбудеться зниження тарифів.

Опишіть, будь ласка, якою повинна бути медицина. У вашій передвиборній кампанії є конкретні дії для покращення медичної галузі? І чи стане медицина доступною для кожного?

Я хочу, щоб українська медицина базувалася на основі знань та умінь японських, китайських та корейських спеціалістів. Ці країни мають прогресивну економіку. Вони розуміють, що профілактичні заходи значно дешевші, аніж лікування захворювання. На жаль, в нашій країні ще не зуміли збагнути такий підхід. Медицині вигідно, щоб ми хворіли, тому що основний дохід лікарів залежить від кількості хворих, а не здорових людей.
Я вважаю, що необхідно створити страховий поліс, який не лише допоможе у разі нещасного випадку, але й буде заохочувати організації, які займатимуться профілактикою здоров’я.
І саме таку думку щодо сучасної медицини має команда політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ». Нам дуже важливо, щоб поруч були здорові та усміхнені люди.
Щодо вартості медицини, то змінити щось на рівні місцевих виборів майже неможливо. Пообіцяти можна багато, проте цим питанням треба займатися на рівні державного стратегічного порядку.

Чи маєте ви чіткий план змін?

Звичайно, політична партія «ЗА МАЙБУТНЄ» має стратегію. Проте, на жаль, не існує універсальної «пігулки» від всіх проблем. Кожне місто має слабкі сторони. І чим раніше ми виявимо, продіагностуємо коло цих проблем, тим швидше ми покращимо рівень життя населення.
Я вірю, що наше місто має великий потенціал. І наша команда зуміє розкрити та примножити його. Ми не обіцяємо – ми робимо.

Метки: Вікторія Дерев’янко, партія « ЗА МАЙБУТНЄ»

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.