«Соціальна реконструкція» виходить на загальноукраїнський рівень

«Соціальна реконструкція» - програма Геннадія Гуфмана - кандидата в народні депутати по 26 округу. Програма вже декілька років успішно реалізує близько 10 проектів, об'єднаних загальною філософією - через зміну простору і взаємин між людьми повернути в суспільство соціальний оптимізм, як енергії, що творить добрі зміни.

гуфман 2

Гліб Ляшенко: Такі проекти, як «Соціальна реконструкція» в Дніпрі, повинні з'являтися по всій країні

Про це в ефірі телеканалу 112 Україна заявив політичний експерт.
Обговорюючи тему соціальних ініціатив, гість студії телеканалу зазначив, що виборці завжди добре реагують на ініціативи, які стосуються безпосередньо їх повсякденного життя, ніж абстрактних обіцянок.

эксперт

- Людина, виборець, дуже добре реагує на соціальні ініціативи внизу, конкретно на місцях, в містах. В Дніпрі є такий проект - «Соціальна реконструкція». Її ініціатор - Геннадій Гуфман. Це меценат, політик, він представляє «Опозиційну платформу - За життя ». Він займається тим, що за участю громадськості проводить реконструкцію прибудинкових територій. Ми знаємо, в якому стані знаходяться будинки, які були побудовані в 80-х - 90-х роках, вони просто вбиті, туди під'їхати неможливо, немає лавочок, дитячі майданчики - абсолютно розбиті. Зараз цей проект «Соціальна реконструкція» Гуфмана, як раз займається вирішенням таких питань. Такі проекти, як «Соціальна Реконструкція» в Дніпрі, повинні з'являтися по всій країні. Це потрібно людям», - вважає політичний експерт Гліб Ляшенко.

Юлія Пілецька: «Соціальна реконструкція» Геннадія Гуфмана пробуджує у людей власний потенціал і дає українцям можливість відчути себе гідними

эксперт 2

Аналізуючи в ефірі телеканала 112 Україна тему соціальних ініціатив, політолог Юлія Пілецька заявила, що саме такі програми як «Соціальна реконструкція» Геннадія Гуфмана допоможуть українцям відчути себе справжніми співтворцями українського дому.
«Я нещодавно приїхала з Дніпра. Там Геннадій Гуфман також балотується до Верховної Ради. Цікаво те, що я - оптиміст, а у нього програма зветься «Соціальна реконструкція», яка має теж основну ідею активації соціального оптимізму в українців.
Зараз дуже багато обговорюється тема реконструкція інфраструктури, латання дірок, а про реконструкцію свідомості людей, подолання цієї зневіри, повернення творчого потенціалу самого громадянського суспільства говориться менше. Такі люди як Гуфман, в рамках програми «Соціальна реконструкція» мають чіткі проекти, які створені разом з людьми. Вони облагороджують території, займаються енергоефективністю будинків, роблять затишним простір свого життя, висаджують квіти та дерева.
Він формує той настрій, дає такі проекти, створює таку обстановку, коли у людей пробуджується власний потенціал. Дуже правильно, коли є такі соціальні ініціативи, які дають українцям можливість відчути себе гідними, співтворцями ось такого затишного українського дому», - сказала політична експертка.

Петро Олещук: «Дніпровський кандидат Гуфман орієнтується в першу чергу на задоволення створення умов життя»

эксперт 3

Обговорюючи тему методів агітації напередодні виборів, Петро Олещук наголосив на тому, що мажоритарна складова відіграє велику роль у парламентських перегонах 2019.
- По методам агітації ми повинні з вами розуміти, що є спискова частина, є мажоритарна складова. Вона відіграє велику роль, - каже Петро Олещук. - Значна частина кандидатів намагається працювати в звичній манері, в звичний спосіб – сітки, агітатори і все, що з цим пов’язано. Дехто намагається впровадити дещо такі незвичні категорії. Ось, наприклад, дніпровський кандидат, що балотується по 26 округу, Гуфман виступає з ідеєю «індексу щастя і соціального оптимізму». Виступаючи в якості ключового критерію, що треба орієнтуватися на відповідні критерії оптимізму і вибудовує свої проекти на основі цього критерію, що треба орієнтуватися в першу чергу на задоволення створення умов життя.

 

 

Метки: Генадий Гуфман