Олександр Шевченко: «Ми збудуємо в Україні Країну Гідності і Правди!»

Шевч

- Олександре, ви успішний підприємець, пішли в політику. Чому?

- Мене інколи запитують – що є для мене щастям? Я відповідаю: щастя – це коли всі навколо щасливі. Я усвідомив в своїх пошуках сенсу людського буття таку істину, що все, що ти маєш, –то «від Бога», а все, що робиш для інших, –то «для Бога».
Тому я і вирішив вийти із зони комфорту і пішов в політику, яка є для мене найвищою формою служіння людям.

- Ваша программа на виборах президента має назву «Країна Гідності і Правди». Чому саме така назва?

- Лише на принципах гідності та справедливості ми збудуємо сильну модерну країну, яка забезпечить громадянам достаток, комфорт, безпеку.
У нас є потенціал, ресурси та воля для того, щоби посісти в новому світі лідируючі позиції.
Для цього нам потрібно відправити на «політичну пенсію» більшість політиків, які були 20 років при владі. Їх повинні замінити ментально нові люди.

- Що вважаєте своїм найголовнішим досягненням у житті?

- Щоденне вдосконалення в Вірі в Бога. А ще – мою родину, шестеро дітей – трьох доньок, трьох синів і мою «сьому дитину» –«Буковель», який змінив життя людей цілого регіону. Тут люди впевнені в майбутньому. У цьому краї позитивна демографія, припинилася трудова еміграція за кордон.

- Розкажіть про своїх батьків. Ви успадкували якісь статки, щоби розпочати свій шлях в підприємництві?

- Успадкував вимогливість до себе, вміння вчитися і співпереживати.
Дитинство пройшло в Коломиї. Батько працював слюсарем в депо. Мати 50 років була вчителем. Зараз отримує пенсію в півтори тисячі гривень.
Я закінчив з червоним дипломом професійне училище. Працював слюсарем в депо.
Закінчив Чернівецький університет за спеціальністю фізик-радіотехнік.
На початку 90-х років працював в Польщі – різноробочим, займався перепродажем товарів. Були часи, коли не було що їсти, крім картоплі… Худнув на 20 кілограмів.
Заробив у Польщі кілька тисяч доларів, – величезні гроші на той час. Почав підприємницьку діяльність в Україні.
Одного разу покатався на гірських лижах. Захоплення ними переросло в маленький курорт в Карпатах. Потім, завдяки інвесторам і самовідданій роботі команди, проект переріс в «Буковель» – з 2 мільйонами туристів, які його відвідують щороку, половина з яких – гості з-за кордону.

- Що має статися, щоби ви пішли з політики?

- Коли система державного управління буде налаштована на служіння людям без можливості рецидивів щодо спроб узурпації і грабежу країни, – тоді з радістю піду з політики.

-Ваші перші дії на посаді президента?

- Перше – не дозволити втекти корупціонерам.
Далі – налаштування роботи правоохоронної системи, яка забезпечить права і свободи громадян. Швидке покращення інвестиційної привабливості України.
Окреме завдання – зупинити контрабанду. Лише це дозволить збільшити бюджет України на третину

Чому варто голосувати саме за Олександра Шевченка

* Олександр – новее обличчя в українській політиці та водночас вже досвідчений політик. Уперше народним депутатом був обраний після Революції Гідності, 25 травня 2014 року, в один день з обранням Петра Порошенка президентом, і в сесійній залі ВР символічно зайняв його крісло.

* Він здібний управлінець, який досягає мети, вміє підбирати та об’єднувати команду.

* Не має рахунків за кордоном, усі зароблені гроші інвестує в створення робочих місц ьв Україні.

* Знає, як за 5 років збудувати європейські дороги до кожного села. Створена ним буковельська дорожня компанія ПБС збудувала близько тисячі кілометрів доріг за найновішими технологіями, єдина в Україні дає гарантію в 10 років на свої дороги.

* Розуміє, як знищити корупцію, як усунути нахабних чиновників з шляху інвестицій, як зробити так, щоби роботодавці конкурували за працівника, пропонуючи на ринку праці гідну платню.

* Знає, як за три роки забезпечити в Україні мінімальні зарплати на рівні 500 євро, а мінімальні пенсії – 300 євро. Приклад колись найдепресивнішого села Поляниця свідчить, що це можливо. Завдяки інвестиції та професійному менеджменту регіон отримав десятки тисяч робочих місць, а середня зарплата в «Буквовелі» дорівню єеквіваленту однієїтисячі євро.

* Він – онук політв’язня, а в студентські роки боровся з людиноненависницькою комуністичною владою – з ризиком переслідування КДБ привозив та роздавав антирадянські листівки, брав участь у студентських протестах початку 1990-х.

* Він вірить у Бога і завжди готовий прийти на допомогу. В соціальних программах його Благодійного Фонду взяли участь десятки тисяч осіб. Це і діти з ДЦП, діабетом та аутизмом, поранені бійці АТО,родини загиблих, пенсіонери, школярі.

* Знає, як примирити та об’єднати народ України.

Леся СІКОРСЬКА

Метки: Олександр Шевченко