ТЕПЛО З-ЗА ОКЕАНУ

Акцію «Теплом зігріємо серця» вже вшосте організовує Спілка Української Молоді - одна з найбільших молодіжних українських організацій світу.

Юні українці – члени сумівських осередків Сполучених Штатів Америки, Канади, Великої Британії, Німеччини, Австралії впродовж року збирали кошти, організовуючи різноманітні благодійні та мистецькі заходи, щоб пожертвувати зібране на закупівлю подарунків для своїх ровесників в Україні.

81142493_546764702839209_7387094550822518784_n

Напередодні свят члени Дніпровського осередку СУМ в Україні підготували і провели вже традиційний сімейний фестиваль “Родинне коло”, на яким були запрошені сім’ї учасників АТО та ВПО.

До всіх гостей зі словами-привітаннями звернулась голова осередку Ольга Іванова, яка розповіла про цьогорічну акцію та про діяльність СУМ.

Координатор акції у Дніпрі Оксана Горова зазначила:

- Особливістю акції є те, що всі подарунки – адресні. Кожний наплічник-подарунок наповнений теплим одягом, іграшками, канцелярським приладдям та, звичайно, солодощами. І все це з урахуванням віку та статі дітей. А ще закордонні українці вклали у такі пакунки виготовлені власноруч листівки-побажання, і, звичайно ж, - тепло своїх сердець.

Діти разом із батьками мали нагоду помандрувати цікавими та змістовними станціями: грали в настільні та рухливі ігри, за допомогою батьків розгадували ребуси, розфарбовували та приміряли на себе маски мишок - господарів нового року, створили чудових Янголят.

48408698_305842746702734_7951983939676012544_n

На свято завітав і Святий Миколай, який теплими словами привітав всіх учасників фесту та вручив дітлахам наплічники з подарункам. Дітлахи дарували Святому Миколаю віршики та пісні. Сюрпризом для всіх був бойовий танець справжнього козака!
Всього цього року було передано 160 наплічників з подарунками для дітей Дніпропетровщини. Також Різдвяні «миколайчики» отримають у Кагарлику, Калуші, Києві, Краматорську,  Львові, Миколаєві, Новоайдарі, Сквирі, Тернополі та Хмельницькому.
Слова подяки батьків організатори свята обіцяли передати добрим Янголам із США та Канади, звідки були отримані подарунки.

ІСТОРІЯ АКЦІЇ
Доброчинна акція Спілки Української Молоді «Теплом зігріємо серця» триває з 2014 року. Завдяки зусиллям сумівців з різних країн світу, за 5 попередніх років проведення благодійного проекту дітям українських бійців передано понад 9,5 тисяч пакунків із дарунками, на загальну суму – більш як 270 тисяч американських доларів.

ДОВІДКА “ДВ”
Спілка Української Молоді - одна з найбільших молодіжних українських організацій світу. Заснована в 1925 році. Має крайові структури в 12 країнах.

Метки: Спілка Української Молоді