200-бальна гордість

На Дніпропетровщині, як і по всій Україні, завершилося ЗНО-2021. За підсумками, 574 учні по всій країні отримали 200 балів.
Результати ЗНО знадобляться випускникам під час вступу до вищих навчальних закладів.

Кращі учні за підсумками ЗНО-2021 зможуть розраховувати на премію в розмірі 100 тисяч гривень. Відповідну постанову депутати прийняли в січні 2021 року.

Серед випускників Дніпропетровщини також чимало 200-бальників. Їхніми високими результатами пишається вся область. Обдарованих дітей вшановують в рідних школах і нагороджують в держустановах. Вони – майбутнє нашого регіону!

Кругла відмінниця

Учениця новомосковського колегіуму №11 Софія Буділова отримала найвищі результати на ЗНО з усіх предметів.
Дівчинка заробила 200 балів з математики, 199 балів з української мови та такі ж високі бали з англійської та фізики.
Софійці 16 років. Вона планує вступати до столичного університету «Києво-Могилянська академія» на технічну комп’ютерну спеціальність. Мріє стати спеціалістом у IT-сфері. Дівчинці чудово вдаються як точні науки, так і гуманітарні, вона досконало володіє англійською.

207156425_1500599883665485_2256106394986245409_n

Кореспонденту «ДВ» пощастило поспілкуватися із обдарованою дівчиною. Софійка зізнається, що готуватися до іспитів – це для неї саме задоволення.

- Я з дитинства добре вчилася, з першого класу була відмінницею,- розповіла нам Софія Буділова. – Своїми успіхами я завдячую батькам, які завжди дуже займалися мною, розвитком моїх здібностей, розширювали мій кругозір, ми багато подорожували. Безпосередньо до іспитів я сумлінно готувалася – відвідувала репетиторів, використовувала корисні ресурси з Інтернету. Мені доставляє задоволення вчитися, це не створює в моєму житті якесь напруження: подобається і навчатися, і готуватися до іспитів.
Але Софійка не весь час вчиться, вона також встигає займатися танцями, бере клас з ігри на гітарі, ходить на карате, продовжує активно вивчати англійську мову.

Дівчинка вихована в найкращих патріотичних традиціях. За останній рік юна патріотка вирішила повністю перейти на українську мову у повсякденному спілкуванні і змінити свій простір на більш україномовний.

29 червня Софію Буділову урочисто нагородили в новомосковській міськраді. Міський голова особисто привітав відмінницю та вручив золоту медаль.

- Я рекомендую усім невтомно шукати корисну інформацію скрізь, і головне – мати бажання вчитися! – радить Софія своїм одноліткам.

Брати по розуму

Справжній фурор серед навчальних закладів області викликали брати-близнюки з Павлограду, які обидва взяли по 200 балів на ЗНО.

Випускники павлоградської школи № 9 Яків і Павло Архипови порадували своїх батьків та педагогів блискучим результатом: Яків взяв 200 балів з географії, а Павло - з біології.

ГЛАВНОЕ ФОТО БРАТЬЯ АРХИПОВЫ

Абсолютно однаковим хлопчакам (як завжди здається стороннім людям) вже по вісімнадцять, і вони розпочинають новий життєвий шлях. За їхніми успіхами стоять безсонні ночі матусі, довгі душевні розмови з батьком.

Як вдалося виростити таких вундеркіндів, нашому кореспонденту розповіла мама хлопчиків.

- Так склалося життя, що в них на двох всього одна бабуся. Та саме вона в чотири роки навчила їх читати та рахувати. Уже потім була недільна школа при Кафедральному Соборі Спаса Нерукотворного, шість років занять акробатичним рок-н-ролом, чотири роки навчання грі на шестиструнній гітарі. А головне - одинадцять років наполегливої праці над підручниками та зошитами. Кожного дня ми привчали синів до систематичної підготовки. У нашій сім`ї панувало одне правило - «природа не терпить порожнечі», - розповіла Людмила Архипова.

Братья Архиповы 2

Навіть у літні канікули брати Архипови встигли попрацювати в КП «Затишне місто», у товаристві «Електробуд». За період навчання хлопці брали участь у всіх національних освітніх програмах, таких, як: «Бобер», «Соняшник» чи «Кенгуру». Уже в сьомому класі Павло посів четверте місце на міській олімпіаді з математики, а Яків у дев`ятому - зайняв призове місце на Всеукраїнській олімпіаді з географії. Протягом чотирьох останніх років брати були призерами як міських, так і обласних олімпіад з фізики, географії, біології. Ці успіхи не стали б можливими без віри в талановитих учнів їх педагогів та наставників. Поряд з братами Архиповими завжди були напрочуд терплячі та професійні люди.

Та все ж найкращим результатом стали двісті балів під час зовнішнього незалежного оцінювання: у Павла з біології, у Якова з географії.

204851237_886965

- До свого «олімпу» хлопці подолали нелегкий шлях успіхів та невдач, злетів та переживань, коротких ночей та нескінченної довгої праці, - розповідає мама Людмила Володимирівна. - Сьогодні в них розпочинається інший досить напружений період вступу до вищих навчальних закладів.

Будучи переконаним, що саме розвинута економіка сприяє розвитку держави, Яків мріє про кар’єру економіста. Провівши останній рік за досконалим вивченням біології, Павло своє майбутнє пов`язує з біотехнологіями. Звикнувши до шаленого ритму життя, хлопці розпочали заняття в місцевому фітнес-центрі, паралельно проходять підготовку в автотранспортному навчальному центрі. Вони твердо переконані, що будь-який шлях по силі тому, хто йде вперед!

204396448_886965995223033_3599694913369786732_n

Вітаємо наших обдарованих юних земляків з відмінними результатами! Бажаємо щасливого шляху до світлого майбутнього!

Юлія КЛИМЕНКО