За казкою – до театру!

Дніпровський академічний театр драми та комедії запрошує дніпрян всією родиною до «Країни казок» зустріти новорічні свята. Відкриє марафон дитячих новорічних вистав музична казка «Фея новорічних чудес», яка відбудеться з 19 по 26 грудня. Справжня Фея новорічних чудес прийде до дітей на свято. Її костюм буде виблискувати і переливатися, а в руці вона триматиме чарівний ключ, яким відкриє країну казок. Допомагати їй у цьому будуть маленька дівчинка та казкові міфічні істоти з дрімучого лісу. Звичайно ж, добро переможе зло. І здопомогою магії маленька дівчинка повернеться з лісу до дому.

6215d5221a889d72825753239c4d487b_gallery_default
У новорічному марафоні з 27 по 31 грудня лірична інтерактивна казка-гра «Маленька чарівниця». Діти зустрінуться з маленькою Чарівницею, яку заворожив лісовий чаклун, щоб вона була його помічницею у злих справах. Та завдяки хороброму дроворубу, що не злякався злого підступного чародія, і допомозі юних глядачів Маленька чарівниця звільниться з полону. Чудова дитяча романтична історія зі щасливим фіналом.
Новорічний марафон з 2 по 6 січня підхопить добре відома та улюблена класична казка «Чудо-Юдо у підводному царстві». У постановці збережені всі особливості цієї казки та доповнені різними театральними цікавинками. Грізний цар Єрємєй, хитрий і підступний підводний правитель Чудо-Юдо, красуня Варвара та два сини, чи то царського, чи рибацького роду. А ще яскраві, незвичні декорації, неймовірні казкові костюми персонажів, таємничий, сповнений різних пригод сюжет.
З 7 по 10 січня продовжить марафон дитячих новорічних вистав весела чарівна казка “Неймовірні пригоди Ксюші у казковому царстві”. Діти разом з батьками вирушать у захоплюючу мандрівку сторінками казок, де зустрінуть знайомих персонажів: Бабу–Ягу та Бармалея, Василису та Івана-царевича, Айболита та веселу мавпочку Чі-чі, і навіть холодну та пихату Снігову Королеву, яка у кінці-кінців стане доброю.
11 та 12 січня марафон новорічних вистав завершиться надзвичайно барвистою, мальовничою казкою «Подорож до країни пригод». Жарти, пісні, танці та цікаві і веселі пригоди Барвінка, Ромашки, Бджілки та Коника-дзвоника. Звичайно ж, у цих казкових мандрах хлопчикуБарвінку прийдеться боротися зі злими силами. Проте у нього є друзі. А це - запорука перемоги над злом.
Гостями кожної казки стануть Дід Мороз та Снігуронька.

Метки: театр драми та комедії