Нужно ли переоформлять субсидии в связи с повышение тарифов

- Я оформил субсидию перед началом нынешнего отопительного сезона. Но с тех пор тарифы повысились, будет ли произведен перерасчет субсидий или их необходимо переоформлять?
К.П. Жабченко, г. Днепр

Ответ размещен на сайте городского совета Днепра.

- Для перерахування субсидій, які зміняться у зв’язку із підвищенням тарифів на комунальні послуги, дніпрянам не потрібно звертатися до управлінь соціального захисту міста.

Про це повідомила завідувачка сектору по роботі зі зверненнями громадян управління соціального захисту департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради Віра Міщенко.

- Управління соціального захисту населення міста проводить автоматичне перерахування житлових субсидій. Для цього громадянам не потрібно подавати ніяких заяв і декларацій. Усі чинні субсидії перерахують у рамках тих соціальних норм і нормативів, за якими вони були призначені. У Дніпрі на сьогодні житлову субсидію отримує 43 тис. 681 домогосподарство. Виплати проводитимуться вчасно та у повному обсязі, – сказала Віра Міщенко.

Для отримання житлової субсидії громадяни мають звертатися до структурних підрозділів соціального захисту населення, надавши при цьому заяву та декларацію. Зробити це можна особисто, дотримуючись правил карантину, а також поштою або в електронному вигляді.

Метки: повышение тарифов, субсидии