Вівторок, 23 квітня 2024 року

На що варто звернути увагу, обираючи постачальника газу

В Україні з серпня 2020 року запрацював новий ринок газу для населення. Відтоді кожен побутовий споживач може обирати постачальника блакитного палива.

До питання зміни постачальника потрібно підходити виважено, ретельно проаналізувавши ситуацію на ринку, зазначила директор ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» Юлія Кузьменко.

«Вартість газу – те, на що споживачі звертають увагу в першу чергу. Але зараз ціна ресурсу майже однакова у всіх компаній, тому при виборі постачальника важливо врахувати інші фактори. По-перше, необхідно перевірити наявність ліцензії та дозвільних документів на сайті НКРЕКП. По-друге, слід звернути увагу на репутацію та термін роботи компанії на ринку постачання газу», – підкреслила вона.

За словами Юлії Кузьменко, вже понад 350 домогосподарств, які спробували сервіси інших компаній, вирішили повернутися до надійного та зручного постачальника.

У ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» радять: перш ніж змінювати постачальника оцініть, які способи комунікацій пропонує компанія.
«Багато клієнтів зізнаються, що спокусилися на рекламу конкурентів, але потім зіткнулися з практичною відсутністю комунікацій. Звичних онлайн сервісів та центрів обслуговування клієнтів у їх місті немає, майже відсутня можливість отримати фахові консультації від персональних менеджерів. Безперечно, ринок газу – це поштовх до розвитку та вдосконалення. Ми вдячні нашим клієнтам за довіру і за те, що вони обирають нас як надійного постачальника. Компанія і в майбутньому вдосконалюватиме свою роботу, щоб діалог зі споживачами був продуктивнішим», – розповіла  начальник відділу продажу фізичним особам ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» Ганна Сурівка.

Стати клієнтом ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» нескладно. У першу чергу, заповніть та підпишіть заяву-приєднання до умов договору. Завантажити заяву та дізнатися всі подробиці щодо приєднання можна на сайті ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» або за телефонами: (056) 79 40 304, (067) 554 26 10. Заповнену заяву необхідно відправити на поштову адресу компанії (Дніпро, вул. Поля, буд. 2, літ. А-2) чи електронну пошту (zbut@dpgaszbut.104.ua). Також її можна залишити у спеціальній скриньці, яка встановлена на вході до кожного з Центрів обслуговування клієнтів.

«Протягом 1-3 робочих днів ми перевіримо ваші документи. Укладення договору має завершитись не пізніше, ніж за 20 днів, але, як правило, це відбувається набагато швидше. Протягом трьох робочих днів після укладення договору ми повідомимо про дату, з якої ви стали нашим клієнтом», – зазначила Юлія Кузьменко.

ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» з 2015 року є надійним постачальником природного газу для промислових і бюджетних установ, релігійних організацій та понад мільйона побутових споживачів. Компанії дійсно дбає про своїх клієнтів, адже гарантує безперебійне постачання газу та надає якісні сервіси.

Метки: Дніпропетровськгаз Збут, постачальник газу

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Апрель 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.