Вівторок, 18 червня 2024 року

Как записаться на прием в ДТЭК Днепропетровские электросети

- У меня есть вопросы по работе электросчетчика, возможно, его замены. Как попасть на прием в абонентскую службу?
Е.П. Геращук, г. Днепр

Ответ предоставила пресс-служба ДТЭК Днепровские электросети.

- Наразі більшість послуг клієнти можуть отримати через дистанційні та онлайн канали: чат-боти Viber та Telegram, сайт компанії, офіційні сторінки Facebook та Instagram, кол-центр. Центри обслуговування клієнтів надають послуги клієнтам незалежно від місця реєстрації. Такий підхід дозволяє обирати найбільш зручний центр для отримання послуг – за доступністю місця розташування або рівнем завантаженості фахівців.

Всі центри обслуговування клієнтів працюють за попереднім записом. Для того, щоб отримати послугу, потрібно попередньо заповнити форму на сайті. Потім обрати зручний центр й час візиту та отримати підтвердження про реєстрацію. Обслуговування клієнтів відбувається з дотриманням всіх необхідних протиепідемічних заходів.

В ДТЕК Дніпровські електромережі цілодобово працюють дистанційні канали: сайт, оновлені чат-боти Telegram або Viber, офіційна сторінка Facebook та номери кол-центру (056/066/067) 790-99-00.

За допомогою цих інструментів клієнти можуть передати покази лічильника, дізнаватися про планові та аварійні відключення електроенергії тощо. Крім того, клієнти компанії через онлайн сервіси можуть укласти та внести зміни до договору на розподіл електроенергії, оформити заяву на приєднання до мереж або збільшення потужності. А ще – вирішити питання щодо заміни та роботи приладів обліку.

ДТЕК Дніпровські електромережі рекомендує клієнтам обмежити відвідування центрів та користуватися дистанційними сервісами. У разі необхідності обслуговування приладів обліку треба звертатися до центрів обслуговування клієнтів, у таких ситуаціях необхідна особиста присутність.

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.