Пʼятниця, 19 липня 2024 року

Как перейти на индивидуальное отопление газом

- Как установить газовый котел в квартире?
Г.Ф. Лысогорский, г. Днепр

Ответ размещен на сайте РГК «Днепрогаз».

- Через неможливість подальшої експлуатації застарілого обладнання ряду котелень частина житлових будинків нашого міста буде відключена від системи централізованого опалення. Таке рішення наприкінці червня було схвалено Дніпровською міською радою. У зв’язку з цим для стабільного проходження сезону низьких температур 2021-2022 років «Дніпрогаз» інформує містян про можливість облаштування автономного газового опалення у своїх помешканнях.

За рішенням Дніпровської міської ради № 67/8 від 23.06.2021 року, враховуючи тривалий термін експлуатації морального застарілого, фізично зношеного обладнання і теплових мереж котелень, у зв’язку з неможливістю їх подальшої експлуатації у Дніпрі ряд житлових багатоквартирних будинків підлягає відключенню від системи централізованого опалення.

Розуміючи важливість та актуальність забезпечення комфортного та енергоефективного опалення домоволодінь в осінньо-зимовий період, АТ «Дніпрогаз» пропонує дніпрянам послугу з реконструкції газових мереж та облаштування автономного газового опалення.

Для того, щоб скористатися даною послугою, достатньо звернутися до 104.ua Клієнтського простору по вул. Паторжинського, 24, написати заяву та надати необхідний пакет документів. Допоможе у цьому Персональний менеджер. Він врахує усі побажання клієнта, ознайомить з повним переліком наявного опалювального газового обладнання та надасть вичерпну консультацію.
Для встановлення опалювального котла у Вашій оселі обов’язковою умовою є отримання технічних умов у 104.ua Клієнтському просторі. Технічні умови готуються протягом 10 робочих днів.

Після отримання технічних умов проєктною групою розробляється проєктна документація, у якій буде визначено марку газового обладнання, його потужність, місцерозташування та типорозмір лічильника газу. Далі складається попередній кошторис усіх робіт.
На основі розробленого проєкту монтажні роботи виконуються працівниками відділу капітального будівництва АТ «Дніпрогаз». Після закінчення монтажних робіт проводиться перевірка на відповідність вимогам проекту. Після цього спеціалісти «Дніпрогазу» здійснюють підключення та пуск газового обладнання.

Зауважимо, що замовнику необхідно буде надати фахівцям Клієнтського простору наступні документи:

заяву (заповнюється за зразком у Клієнтському просторі);
опитувальний лист (заповнюється у Клієнтському просторі);
копії документів, що підтверджують право власності або користування на газифіковане домоволодіння;
акт розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін;
доручення від балансоутримувача будинку щодо уповноваження представляти його інтереси в межах окремої квартири;
копію технічного паспорту;
копію паспорту та ІПН;
довідку про кількість зареєстрованих осіб за необхідності;
акт придатності димових та вентиляційних каналів;
копії паспортів та сертифікатів на встановлюване газове обладнання.

Не менш важливим етапом встановлення автономного газового опалення є індивідуальний підбір необхідного обладнання. Аби споживання газу було безпечним та надійним, слід купувати лише сертифіковані газові прилади. На сайті 104.ua Маркет можна ознайомитися з різними моделями газових котлів, лічильників, смарт-модемів, сигналізаторів загазованості, водонагрівачів від зіркових світових та українських виробників. А підібрати прилад точно під технічні характеристики газифікованого об’єкта також допоможе Персональний менеджер 104.ua Клієнтського простору.

За детальною консультацією з питань облаштування автономного газового опалення та індивідуального підбору обладнання звертайтеся до спеціалістів 104.ua Клієнтського простору або за телефонами Контакт-центру компанії (056) 78-78-104 та (067) 62-63-104.

Перелік адрес будинків, які підлягають від’єднанню від мереж централізованого опалення, та у яких є технічна можливість встановити автономне газове опалення, можна переглянути за посиланням: https://dpgor.dsoua.com/ua/files/39651/1

Усі додаткові питання щодо можливості облаштування автономного газового опалення розглядаються в індивідуальному порядку у 104.ua Клієнтському просторі на вул. Паторжинського, 24.

Метки: индивидуальное отопление газом

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.