Екологічні матеріали, усвідомлений вибір споживача, етичність та чесність виробника стають базовими цінностями сучасної fashion-індустрії. Upcycling та recycling - переробка та повторне використання матеріалів - сьогодні вже є частиною філософії українських брендів одягу та взуття. Саме цим трендам було присвячено проведення Екобранчу SUSTAINABLE FASHION в концерт-холі BubaMara.
Екологічний підхід до виробництва та споживання одягу та взуття є необхідною умовою для збереження навколишнього середовища. Свідома мода, стійке виробництво та текстильна переробка є перспективами розвитку української fashion-індустрії, зазначають організатори Екобранчу, засновниці громадського об’єднання «Асамблея культурного обміну України» Ганна Жихарева-Толстік та Олена Рожко.
З надихаючою промовою на Екобранчі виступив Олег Семенко, директора департаменту екологічної політики Дніпровської міської ради, наголосивши на актуальності дотримання екологічності у всьому – способі життя, мислення, поведінки, одягу. Олег Семенко відмітив зростання рівня залученості студентської молоді в екологічні програми - в освітньому проєкті «ЕКОосвіта Дніпра 2021» беруть участь студенти восьми закладів вищої освіти нашого міста.
Дефіле-постановка від дитячої школи моделей “Teen Age Model” на тему розумного поводження з одягом вразило гостей свою образністю та яскравістю. Юні моделі продемонстрували образи екостійкого стилю життєдіяльності та високий рівень екосвідомості.
Захоплюючий еко-спіч Анни Нєженєц, персонального стиліста, імідж-дизайнерки, спеціалістки у сфері психології стилю, супроводжував ексклюзивний показ бренду TEL`NYASHKA, в якому взяли участь амбасадори проєкту «ЕКОосвіта Дніпра 2021».
Модуль “SUSTAINABLE from UMSF” за участі Вікторії Даценко, декана факультету економіки, бізнесу та міжнародних відносин Університету митної справи та фінансів, та студенток УМСФ презентував проєкт «Тренди sustainable fashion в США та Європі». Спікерки акцентували увагу на екотрендах сучасної моди – використання при виготовленні одягу та взуття матеріалів, що потребують мінімум природних ресурсів, екоматеріалів для пакування, що підлягають подальшої обробки. Також спікерки визначили головний принцип стійкого бізнесу - екологічне ставлення до споживачів, партнерів та конкурентів.
Завершив Екобранч яскравий перформанс ЕКО МІМ PARTY від учнів Кіноакадемії DneprCinema, 18-го сезону серіалу «Школа геніїв» під керівництвом амбасадорки програми «ЕКОосвіта Дніпра 2021» - Людмили Біланової.
Екобранч проведено в рамках освітнього проєкту «ЕКОосвіта Дніпра 2021: залучення молоді до екологічних проєктів місцевого самоврядування”, що реалізується громадським об’єднанням “Асамблея культурного обміну України” за підтримки департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради, та департаменту екологічної політики Дніпровської міської ради.
НАТАЛЯ КОДАЦЬКА.
Метки: Substainable fashion