Середа, 17 липня 2024 року

Sustainable fashion: мода на екологічність та свідоме споживання

Екологічні матеріали, усвідомлений вибір споживача, етичність та чесність виробника стають базовими цінностями сучасної fashion-індустрії. Upcycling та recycling - переробка та повторне використання матеріалів - сьогодні вже є частиною філософії українських брендів одягу та взуття. Саме цим трендам було присвячено проведення Екобранчу SUSTAINABLE FASHION в концерт-холі BubaMara.

Екологічний підхід до виробництва та споживання одягу та взуття є необхідною умовою для збереження навколишнього середовища. Свідома мода, стійке виробництво та текстильна переробка є перспективами розвитку української fashion-індустрії, зазначають організатори Екобранчу, засновниці громадського об’єднання «Асамблея культурного обміну України» Ганна Жихарева-Толстік та Олена Рожко.

Untitled-1111

З надихаючою промовою на Екобранчі виступив Олег Семенко, директора департаменту екологічної політики Дніпровської міської ради, наголосивши на актуальності дотримання екологічності у всьому – способі життя, мислення, поведінки, одягу. Олег Семенко відмітив зростання рівня залученості студентської молоді в екологічні програми - в освітньому проєкті «ЕКОосвіта Дніпра 2021» беруть участь студенти восьми закладів вищої освіти нашого міста.

Дефіле-постановка від дитячої школи моделей “Teen Age Model” на тему розумного поводження з одягом вразило гостей свою образністю та яскравістю. Юні моделі продемонстрували образи екостійкого стилю життєдіяльності та високий рівень екосвідомості.

Untitled-12222

Захоплюючий еко-спіч Анни Нєженєц, персонального стиліста, імідж-дизайнерки, спеціалістки у сфері психології стилю, супроводжував ексклюзивний показ бренду TEL`NYASHKA, в якому взяли участь амбасадори проєкту «ЕКОосвіта Дніпра 2021».

изображение_viber_2021-05-15_12-25-17

Модуль “SUSTAINABLE from UMSF” за участі Вікторії Даценко, декана факультету економіки, бізнесу та міжнародних відносин Університету митної справи та фінансів, та студенток УМСФ презентував проєкт «Тренди sustainable fashion в США та Європі». Спікерки акцентували увагу на екотрендах сучасної моди – використання при виготовленні одягу та взуття матеріалів, що потребують мінімум природних ресурсів, екоматеріалів для пакування, що підлягають подальшої обробки. Також спікерки визначили головний принцип стійкого бізнесу - екологічне ставлення до споживачів, партнерів та конкурентів.

Untitled-13333333

Завершив Екобранч яскравий перформанс ЕКО МІМ PARTY від учнів Кіноакадемії DneprCinema, 18-го сезону серіалу «Школа геніїв» під керівництвом амбасадорки програми «ЕКОосвіта Дніпра 2021» - Людмили Біланової.

Untitled-144444444
Екобранч проведено в рамках освітнього проєкту «ЕКОосвіта Дніпра 2021: залучення молоді до екологічних проєктів місцевого самоврядування”, що реалізується громадським об’єднанням “Асамблея культурного обміну України” за підтримки департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради, та департаменту екологічної політики Дніпровської міської ради.

НАТАЛЯ КОДАЦЬКА.

Метки: Substainable fashion

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.