Що думають у ОРДЛО про Штайнмаєра

Думаю у ДНР та ЛНР і слухом і духом не чули про перемовини та домовленості між кімось і кимось у Мінську. Стріляти продовжують, гинуть люди з обох сторін. Перемир'я тільки в головах деяких людей у владі України. Я думаю це свідома позиція – не помічати небезпеки на лінії розмежування.

 

У ОРДЛО ніхто не збирається робити вибори та приєднуватись до України. Навіть думки такої у них немає. Вони будуть в шоці, що тепер будуть у них вибори по українським законам. Навпаки всі готуються до війни, навіть дітей готують.

Якщо б там хотіли приєднуватись до України, то висіли б вже борди у Донецьку і Луганську по типу "Повертаємось додому!" або "Ненька України забери нас!". Такого точно немає.

 

Тоді до чого це все?

 

Я думаю що – як тільки ми відведемо війська, росіяни з одлянами підуть і займуть шість наших міст, з яких виведуть украінські війська. Це пастка для наших недосвідчених переговорників. А потім у них будуть великі очі – що ми ж домовлялися по-іншому! Але це план Путіна і хтось згодився це все провернути...

 

Ще погано що за скобки винесені питання заручників, Криму, за які кошти відновлювати Донбас, хто за це платить, що буде з компенсаціями за вивезені в Росію заводи, хто відновлюватиме шахти, які вже забруднили величезні території, кого амністують, коли відновиться український кордон, хто і як розміновує, що робити з 1000 россійських танків і іншої техніки...

 

Хотів би я помилятися у цих висновках, але бачу що наше керівництво веде себе безпечно і наївно.

Денис Богуш, Політтехнолог, експерт в сфері стратегічних комунікацій

Блогі.УП