Субота, 15 червня 2024 року

Російський бізнес: чи треба було «дати їм піти з України»

З подивом почитала дискусію у декого з друзів про те, що неправильно вилучати на користь держави/націоналізувати бізнеси російських  власників/російські бізнеси в Україні, а треба «дати їм піти з України» і як фінансист, в минулому інвестор і міністр фінансів відчуваю потребу висловити свою точку зору.

1) РФ і росіяни - вороги, які напали на Україну, 8 років руйнують і вбивають, а 37 днів - чинять геноцид, вбивають цивільних, знищують наші міста, дітей, вбивають, ґвалтують і намагаються відібрати у нас свободу, демократію, майбутнє і відмовити нам в праві на існуванні.

2) російські бізнеси - продовжують управлятися росіянами і з росіі, їх власники не можуть відмовити кремлю, не засуджують агресію. Їх бізнеси так само підживлюють воєнну машину, яка вбиває нас, як і міжнародні компанії, які не виходять з росіі. Закликаючи всіх союзників накласти санкції та припиняти бізнес в росіі, ми не можемо толерувати російський бізнес в Україні. Це аморально по відношенню до наших загиблих і нелогічно по відношенню до наших вимог до партнерів.

3) не тільки наші громадяни і діти, а й тисячі українських бізнесів нищіть російський агресор сьогодні в Україні. Всім хто переживає, що ми щось будемо винні російським ворогам, не переживайте! І за злочини проти людства і за воєнні/військові злочини і за шкоду нашій землі і бізнесам вони у всіх міжнародних судах будуть покарані і будуть винні Україні. Над цим зараз працює величезна група людей вже в багатьох країнах.

4) і про «дати піти» . Вони не дали і не дають піти нашим цивільним і дітям - ні з Маріуполя, ні з Чернігова, ні з Київської області. Тому рекомендую тим, кому дуже болить серце за російський бізнес подивитися відео з Маріуполя, Бучі, Ірпеня, Харкова, Чернігова, або проїхатися вулицями звільнених міст Киівщини, де лежать трупи наших невинно вбитих сусідів і не закликати українців повторити помилки, які ми двічі зробили після 2004 і після 2014 року, дозволивши російським агентам, в тому числі в бізнесі, готувати цю війну разом з рашистами.

Така моя точка зору.

 

Оксана Маркарова

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.