Про мишей, які об’їли Госрезерв

В фонде Государственного резерва провели аудит и выявили крупную недостачу зерна. Аудит Госрезерва выявил недостачу зерна на сумму более 800 млн гривен. Об этом сообщил советник главы МВД Михаил Апостол в Facebook.

"Почти 2 700 вагонов зерна, которые должны бы находиться на хранении в Госрезерве, съели мыши. Сумма убытков более 800 млн гривен", - написал он.

 

Прочитав новину і обурився. Держрезерв заявляє, що миші з‘їли 2700 вагонів зерна!!! А потім почав рахувати. Середня норма зерна у одному вагоні - 70 тонн. 2700 вагонів - це 189 мільйонів кілограмів зерна. Одна миша за рік з‘їдає в середньому 4 кілограми їжі. Це значить, що в процесі поїдання зерна із Держрезерву взяли участь 47 250 000 мишей.

Далі. Біологи стверджують, що миші селяться з розрахунку 5 колоній на 1 гектар. Одна колонія - приблизно 20 мишей. В Україні 42,7 млн га земель сільськогосподарського призначення. Тобто, за логікою, в процесі поїдання Держрезервного зерна мали би взяти участь щонайменше в 100 разів більше мишей, які могли би з‘їсти 270000 вагонів зерна!!!

(Шановне керівництво Державного резерву України! При спілкуванні з представниками слідчих органів можете спиратися на мої розрахунки, рівно ж як і при обгрунтуванні необхідності виплати премій співробітникам, що захистили Україну від гризунів, втративши всього-навсього якихось 2700 вагонів зерна. Мій рахунок, на який зможете перерахувати кошти за створення для вас залізобетонної легенди, я повідомлю в приватному режимі).

Константин Бондаренко