Середа, 17 липня 2024 року

План Б – План Байдена

Вже більше двох тижнів Тарас Козак, щодо якого РНБО запровадило санкції за фінансування тероризму, гуляє на волі. Тепер до нього приєднався і Медведчук.

Загалом, все це можна привітати, і почати ставити питання.

 

Наскільки є логічним запровадження санкцій без оголошення підозри? Адже розслідування СБУ, як можна зрозуміти зі слів Баканова, ведеться по відношенню до юридичних осіб. А як щодо цих двох підсанкційних персонажів, причетних до тероризму? Вони, кум Путіна наприклад, менш небезпечні ніж Ріфмайстер?

Далі розвилка - буде закрито плюси, часткою яких володіє Оксана Марченко, чи все закінчиться як із Конституційним Судом, або справа розвалиться в судах?

 

Загалом зрозуміти природу цих рішень Зеленського і складно і легко водночас.

Складно тому що ще минулого року “слуги” анонсували коаліцію з ОПЗЖ, Арестович називав канали Медведчука професійними і не ворожими. Зеленський наповнював свою вертикаль і правоохоронні органи відвертими реваншистами, проти учасників майдану відкривалися справи.І раптом такий розворот.

 

А легко тому, що пояснень тут може бути два, і вони співпали у часі. Для Зеленського це очевидно крок для збільшення власного рейтингу та нівелювання негативного впливу телевізійних пропагандистських ресурсів, на яких його інформаційно знищували. В парі ОПЗЖ-Зеленський останній був явно більш слабким партнером, оскільки за Медведчуком стоїть Путін, з яким Зеленський хотів домовитись, і від якого залежав в питанні миру.

 

Другий фактор, і він ключовий - зміна влади у США. Не випадково думається, саме сьогодні Байден зробив заяву на підтримку України. Подвійний удар по Москві.

 

На тлі того, що “мирний процес” зайшов у глухий кут, а сам Зеленський сильно проштрафився перед США у справі плівок Деркача, настав час того самого плану Б. І цей план Б пише Байден. І полягає він у явно більш жорсткий політиці по відношенню до Кремля, в тому числі на українському напрямку.

 

Окрема тема - а Порошенко не ввів…

Порошенко не так хайпував. Бо при ньому проти Медведчука також за зверненням РНБО ГПУ Луценка порушила кримінальну справу. Альо!!! Не санкції, а справу. Яку за Зеленського спустили на гальмах.

І так - для Порошенка Медведчук був каналом комунікації і способом повертати полонених. В політику він повернувся вже при Зеленському. Як і його давній друг Кравчук.

 

До речі, за словами екссекретаря РНБО Олександра Данилюка санкції проти бізнесу Медведчука були готові восени 19 року, але їх загальмували, бо попереду був Оман.

Yevhen Bulavka

site.ua

 

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.