“План 8Д” для Росії

Розширив та відредагував "план 8Д" для Росії:

1. Демілітаризація -- зменшення збройних сил в європейській частині до мінімуму, створення демілітаризованих зон, куди не можуть заходити війська (у тому числі уздовж кордонів з ЄС,

Україною, Білоруссю, Грузією).

2. Денуклеаризація -- виведення з експлуатації ядерної зброї, нагляд за невикористанням АЕС та дослідницьких центрів у воєнних цілях.

3. Децентралізація -- повернення федерального політичного устрою, поновлення прав національних республік.

4. Демократизація -- підготовка та проведення вільних виборів під міжнародним наглядом та за міжнародними стандартами, а до того -- тимчасова військово-цивільна адміністрація.

5. Денацифікація -- розототожнення "величі Росії" з військовою потугою та агресивною політикою шляхом примусового вивчення історії загарбницьких воєн, починаючи з Новгороду.

Створення суспільного мовлення.

6. Декомунізація -- засудження злочинів комуністичного режиму та прирівнення їх до злочинів нацистського режиму (в Україні також треба це зробити). Заборона комуністичної символіки.

7. Десталінізація -- ліквідація культу Сталіна, культу "побєдобєсія" шляхом зміни наративів, свят та пантеону героїв. Зміна шкільних програм і підручників.

8. Депутінізація -- приватизація державних холдингів, що створюють основу авторитарного правління путіна. Заборона посідати публічні посади ключовим особам путінського режиму.

 

Валерій Пекар