Куди ми рухаємось?

Є коротка, але погана відповідь – в нікуди. І дуже просто це довести. У нас є Уряд, який повинен вести кудись країну, і він повинен виконувати програму, яку затверджує Верховна Рада і в ситуації монобільшості вона погоджена (або ініційована) з Президентом України. Це за логікою.
Але програми Уряду немає і вона не затверджена Верховною Радою по факту. Тобто ніхто в цій країні не знає куди ми рухаємося. Є бюджет, який неможливо виконати, але затверджений не зрозуміло за якою програмою.
Чи можливо якось почати покращувати ситуацію. Ясна річ, що можливо. Для цього потрібно почати виконувати передвиборчі обіцянки. Тверезо їх прочитати, відкинути фантазії, подивитись собі в очі в дзеркалі, і почати це робити.
Почати робити кадровий резерв для всіх гілок влади, залучити експертів, відділити олігархів від влади, піднімати промисловість і вітчизняного виробника і далі – за списком...
Що буде робити влада і Президент зараз, якщо все залишиться як є.
Все просто – будуть змінювати міністрів і уряд, робити "відосіки", займатись "кейсами" та "треками", дистанціюватись від реальних проблем, а пробувати ще раз країну завести у віртуальний світ.

Цей 2020 високосний рік закінчується. Не буду розповідати який він був важкий для всіх. Я хочу мати надію. Дуже хочу жити в сильній країні з сильним президентом, яким я хочу пишатися. Хочу щоб мої діти пов'язували своє майбутнє з Україною і тут були перспективи. Але для цього у країни повинна з'явитися логіка. Я вже не кажу слова "план" і "стратегія". Для цих це недосяжні категорії.
Але я вірю в те що логіка все-таки з'явиться!
Денис Богуш
Українська правда