«Хорватський сценарій» для партійних брендів

У патріотичному середовищі люблять розмірковувати про «хорватський сценарій» для України. Ну якщо вже наслідувати хорватів, то чому лише у вмінні силового захоплення спірних територій?

У 2010 році у Хорватії виникло лівоцентристське об‘єднання «Кукуріку», назване так за назвою ресторану, у якому збиралися прихильники Зорана Мілановича і соціал-демократів - ініціаторів нової міжпартійної коаліції. Чому би й нам не перейняти у хорватів традицію - називати партії за назвою ресторанів та інших закладів, де полюбляють збиратися наші політики? Тим більше, що нинішні партійні бренди девальвувалися, ідеології збанкрутували. В епоху постмодерну - саме воно!

Ядобреуявляюсобіпартіювлади «Санахант», їїколегпокоаліції, партії «Фенікс» і «Гудвайн», опозиційнийблок «Веранда», патріотичнеоб‘єднання «Царськесело», депутатськігрупи «СанПаоло» та «Гурама». Я також уявляю інформаційне повідомлення про те, як у двобої за пост мера Києва кандидат від партії «Coin» Тищенко переміг свого суперника, Віталія Кличка, якого підтримувала Всеукраїнська політична партія «Ріо».

Ви уявляєте, якими новими барвами засяє українська політика! В партійні списки братимуть не зірок естради і спортсменів, а шеф-кухарів.

Гасло про те, що кухарки керуватимуть державою (чи тим, що лишиться від держави), втілиться в повній мірі. А на зміну римському принципу «хліба і видовищ» надовго закріпиться модернізований принцип «фуа гра і 95 кварталу!».

А ви кажете - «хорватський сценарій»…

Кость Бондаренко