ЗСУ мають “законне право” бити по цілях у Росії – британський міністр

Великобританія підтримує право України вражати військові об'єкти на території РФ та використовувати для цього надані Заходом боєприпаси.

Міністр збройних сил Великобританії Джеймс Хіппі заявив, що Україна "цілком законно" може атакувати об'єкти в Росії. Про це він заявив в ефірі Times Radio.

2732584

"Україна як суверенна країна мирно існувала у своїх кордонах, а потім інша країна вирішила їх порушити. І стягнула 130 000 солдатів з усієї своєї території. Це започаткувало війну між Україною та Росією, і у війні Україні потрібно завдавати ударів по тилу супротивника - атакувати його логістичні лінії, сховища палива, арсенали. Це частина (війни)", - наголосив Хіппі.

 

При цьому міністр наголосив, що у цій ситуації допустимо використовувати західну зброю.

 

"По-перше, рішення про атаку приймають українці, а не люди, які виробляють або експортують боєкомплект. А по-друге, цілком законно переслідувати цілі у глибині території противника, щоб порушити його логістику та лінії постачання", - зазначив він, додавши, що російські війська діяли аналогічним способом, вражаючи об'єкти на заході України.

 

Раніше глава МЗС Британії Елізабет Трасс заявила, що Лондон не зупинить постачання військової допомоги Україні, поки Росія не зазнає поразки.

Источник: Корреспондент

Метки: Британия, война, РФ, Украина