З’явилося більше відомостей про гру “Володар кілець: Повернення в Морію”, реліз якої планується 24 жовтня

власткол-2
Ще 18 жовтня, творцями захоплюючої гри на виживання за мотивами відомого фільму, було опубліковано промо-ролик. Так, Free Range та North Beach Games змогли трохи підняти завісу таємниці навколо очікуваної забави. Тут, на чолі сюжету, буде гном Гімлі, завданням якого буде вести своїх одноплемінників на розкопки батьківщини - Морії.

Також відомо, що гра виходить 24 жовтня у комп'ютерній версії. На приставках Соні Плейстейшн 5 вона буде доступна з 5 грудня. А от власники Xbox Series X|S можуть побачити реліз "Володаря.." не раніше 2024 року. До офіційного релізу симулятора, геймери можуть отримати бонуси казино, і заробити трохи коштів, а заразом - весело провести час.

Яким буде геймплей "Повернення до Морії"

власткол-1
Новинка про гноми позиціонується як симулятор виживання, тому її інтерфейс буде відповідним. Іншими словами, тут потрібно вивчати різні локації, проводити видобуток ресурсів, битися з орками та споруджувати укриття. Крім цього, The Lord of the Rings: Return to Moria матиме кілька корисних опцій:

  • Можливість створити свого персонажа згідно з бажанням за допомогою розширеного редактора;
  • Наявність унікальних експедицій шляхом алгоритму процедурної генерації;
  • Режими одиночної та командної гри;
  • Необхідність будувати шахти для видобутку корисних копалин. Тут доведеться часто стикатися з орками, яких приваблюватиме шум кірки.

Не менш цінними тут вважатимуться особливі артефакти із магічними можливостями. Наприклад, меч, що світиться, попереджатиме про наближення ворогів. При цьому, одну з ключових ролей у грі займає створення та покращення екіпірування. Для цього доведеться шукати на картах різні "важливі штуки" і проводити реставрацію кузень. Останні допоможуть у зміцненні та вдосконаленні зовнішнього захисного спорядження.

Якщо геймери вирішать створити командну гру, це можна зробити з обмеженням 8 учасників. Також цікавим є той факт, що основного персонажа Гімлі озвучив Джон Ріс-Девіс. Він знімався у культовій трилогії фільмів Пітера Джексона. Водночас відомо, що версія гри для ПК буде ексклюзивом Epic Games Store.

Додаткові особливості гри

власткол
Шанувальники “Володаря кілець” опиняться у четвертій епосі Середзем'я, яка розпочалася після здобуття перемоги над Сауроном. При цьому, їхні пригоди зосередяться в глибинах Морії, де доведеться відвоювати царство гномів у всюдисущих монстрів. А дивовижну атмосферу гри можна бачити на скріншотах, люб'язно наданих її розробниками.

Ці зображення показують колишню велич гномячого царства, зруйнованого за правління темних сил. Принагідно, вони включають залишки підземних водних джерел та зруйнованих статуй. Однак, опинившись усередині захоплюючого всесвіту, геймери зможуть спробувати повністю очистити печери Хазад-Дум від нежиті та повернути їм втрачену велич.