Пʼятниця, 14 червня 2024 року

З чого починати шлях до професії веб-програміста та дизайнера

Читать на русском

Сьогодні галузь IT в Україні є однією з найстабільніших і за фінансовими показниками, і за постійною потребою нових працівників. Починати свій шлях у цій сфері можна практично у будь-якому віці. І при нульових стартових знаннях в області програмування, і за існуючого досвіду, якщо ви хочете перекваліфікуватися, змінити область прикладання зусиль.
Однією з найпопулярніших сфер діяльності в IT є розробка веб-сторінок (сайтів) та мобільних додатків. У цьому випадку вам не обійтися без хоча б базових знань HTML та CSS, які можуть дати спеціальні курси
https://itea.ua/ua/ courses-itea/web-design-roadmap/html-css-course/ з досвідченими викладачами та практичними заняттями. Тож поговоримо про них детальніше.
html-css

Чому вам необхідні знання HTML та CSS

HTML, або HyperText Markup Language – це основна мова розмітки веб-сторінок. Створений у 1980-90-х і відкрив еру веб-сторінок і сайтів. Без HTML веб не було б. Це спеціальна мова, яка дозволяє описати структуру інформації на сторінці, яку потім браузер перетворює на візуальний об'єкт. Код будь-якої сторінки сайту обов'язково міститиме елементи HTML. Тому вивчення веб-програмування потрібно розпочинати саме з нього. Це як буквар або, точніше, його перша частина.
Оскільки друга частина першої книги веб-програміста - це CSS або Cascading Style Sheets. Це мова оформлення веб-сторінок. Він дозволяє задати зовнішній вигляд елементів на веб-сторінці, їх розташування, колір, шрифти та багато іншого. Саме за допомогою CSS програміст створює унікальну та привабливу естетику веб-сторінок, що притягує користувачів. Без стилізації сторінка буде порожнім набором символів.
Таким чином, вивчення HTML та CSS є стартовою точкою для входу до професії веб-програміста. Це фундаментальні інструменти, які передують наступному кроку у світ JavaScript, фреймворків та інших сучасних технологій.

Які базові знання можна отримати на курсах HTML та CSS

Такі курси дають розуміння таких моментів як:

 • структура HTML-сторінок;
 • базові елементи HTML;
 • теги та атрибути;
 • формати та опис мультимедійних елементів (відео, аудіо);
 • блочна модель;
 • стилі, селектори та властивості;
 • адаптивні сітки для верстки під різні пристрої;
 • робота з меню;
 • анімація.

В результаті навчання ви зможете за намальованим макетом веб-сторінки створити програмний код для її відображення браузерами. Стилізувати сторінку за допомогою шрифтів та анімованих елементів, адаптувати її під десктоп та мобільні пристрої різних типів.

Читати українською

С чего начинать путь в профессию веб-программиста и дизайнера

Сегодня отрасль IT в Украине является одной из самых стабильных и по финансовым показателям, и по постоянной потребности в новых работниках. Начинать свой путь в этой сфере можно практически в любом возрасте. И при нулевых стартовых знаниях в области программирования, и при существующем опыте, если вы хотите переквалифицироваться, сменить область приложения.
Одной из популярных сфер деятельности в IT является разработка веб-страниц (сайтов) и мобильных приложений. В этом случает вам не обойтись без хотя бы базовых знаний HTML и CSS, которые могут дать специальные курсы
https://itea.ua/ru/courses-itea/web-design-roadmap/html-css-course/ с опытными преподавателями и практическими занятиями. Так что поговорим о них подробнее.
html-css

Почему вам необходимы знания HTML и CSS

HTML, или HyperText Markup Language - это основной язык разметки веб-страниц. Созданный в 1980-90-х он и открыл эру веб-страниц и сайтов. Без HTML веб не существовало бы. Это специальный язык, позволяющий описать структуру информации на странице, которую затем браузер превращает в визуальный объект. Код любой страницы сайта обязательно будет содержать элементы HTML. Поэтому изучение веб-программирования нужно начинать именно с него. Это как букварь или, точнее будет сказать, его первая часть.
Поскольку вторая часть первой книги веб-программиста – это CSS, или Cascading Style Sheets. Это язык оформления веб-страниц. Он позволяет задать внешний вид элементов на веб-странице, их расположение, цвет, шрифты и многое другое. Именно с помощью CSS программист создает уникальную и привлекательную эстетику веб-страниц, завлекающую пользователей. Без стилизации страница будет пустым набором символов.
Таким образом, изучение HTML и CSS является стартовой точкой для входа в профессию веб-программиста. Это фундаментальные инструменты, которые предваряют следующий шаг в мир JavaScript, фреймворков и других современных технологий.

Какие базовые знания можно получить на курсах HTML и CSS

Такие курсы дают понимание таких моментов как:

 • структура HTML -страниц;
 • базовые элементы HTML;
 • теги и атрибуты;
 • форматы и описание мультимедийных элементов (видео, аудио) анимация);
 • блочная модель;
 • стили, селекторы и свойства;
 • адаптивные сетки для верстки под различные устройства;
 • работа с меню;
 • анимация.

В результате прошедший обучение сможет по нарисованному макету веб-страницы создать программный код для ее отображения браузерами. Стилизовать страницу с помощью шрифтов и анимированных элементов, адаптировать ее под десктоп и мобильные устройства различных типов.

Метки: HTML и CSS

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.